Letní soustředění

31.7.2008 čtvrtek

V 15 h odjezd do Přeštic, příjezd v 17:35 h. Po ubytování a večeři dvojzápas (fotbal+házená). Následuje pečlivá hygiena a po ní test z pravidel národní házené. Přejeme oslavenci, Pavlovi Kadlecovi. Večerka ve 22 h.

1.8.2008 (slunečno)

Mladší žáci se v počtu 9 hráčů včera dopravili na soustředění do Přeštic. Po budíčku v 7 h a následné rozcvičce a očistné hygieně se podává snídaně. Následuje úklid pokojů, v 8 h první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. Od 10 do 11 h (35 stupňů) pauza se sprchou. 11-11:30 h 2. fáze tréninku. 12 h oběd (hovězí vývar, vepřový plátek+rýže/knedlík), 13-14 h polední klid, poté prohlídka Přeštic s návštěvou Muzea-svačina. 16-17:30 h 3.trénink. 18:30 h po pauze a hygieně večeře (masová směs+rýže). Po klidu v 19:30 h fotbal+házená 2x20 minut, po zápasu rohlíky s paštikou, ve 20:30 h pohádkový test. Hygiena ve 22 h večerka.

2.8.2008 (slunečno)

Beze změny po budíčku v 7 h a následné rozcvičce a očistné hygieně se podává snídaně. Následuje úklid pokojů, v 8 h první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. Od 09:30 do 11 h pauza se svačinou. 11-11:30 h 2. fáze tréninku - odděleně obrana a útok. 12 h oběd (gulášová polévka, Holandský řízek+brambory), 13-14 h polední klid, regenerace, masáže. Odpolední dvoufázový trénink rozdělený hodinovou pauzou se svačinou. 18:30 h po pauze a hygieně večeře (flíčky). Po klidu v 19:30 h fotbal+házená 2x20 minut, ve 20:30 h přejeme oslavenci Pavlovi Lapkovi, následuje vlastivědný test. Hygiena ve 22 h večerka.

3.8.2008 (průběžně zataženo a polojasno)

Po budíčku v 7:30 h a nevynechatelné rozcvičce a očistné hygieně se podává snídaně. Následuje úklid pokojů, v 9 h první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. Od 10 do 11 h pauza se svačinou. 11 h zahájení desetiboje: člunkový běh, hod na přesnot. Výsledky (počítán lepší ze dvou časů, při rovnosti rozhoduje lepší druhý čas + umístění 1-9): Martin 9,7 s, 4.místo, Pavel K. 9,5 s, 2., Pavel L. 9,5 s, 1. (díky lepšímu druhému času), David 10,1 s, 6., Míra 9,8 s, 5., Radek 10,3 s, 7., Robin 9,7 s, 3., Jirka 10,4 s, 8., Pavel W. 11,2 s, 9.místo. Hod na přesnost (2 pokusy vždy z obou stran brankoviště do označeného místa brány, rozhoduje čas a počet gólů), zapsáno pouze přadí: Martin 2.místo, Pavel K. 7., Pavel L. 1., David 3., Míra 9., Radek 8., Robin 4., jirka 5., Pavel W. 6.

12 h oběd (zeleninová polévka, Svíčková+knedlík), 13-14 h polední klid. Odpolední dvoufázový trénink rozdělený hodinovou pauzou se svačinou. 18:00 h po pauze a hygieně večeře (smažený sýr+hranolky). Po klidu fotbal+házená 2x40 minut, po hygieně a svačinové dorážce následuje matematický a českojazyčný  test. Hygiena a ve 22 h večerka.

4.8.2008 (průběžně zataženo, přeháňky)

Netradičně po budíčku v 7 h, rozcvičce a očistné hygieně se podává snídaně. Následuje úklid pokojů, v 9 h první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. Od 10 do 11 h pauza se svačinou. 11 h trénink se zaměřením na útok a brankáře. 12 h oběd (nudlová polévka, Přírodní vepřový řízek+brambory), 13-14 h polední klid. Strečink. Vytrvalostní běh v maximální délce 30 minut v rámci desetiboje (počítají se kola kolem hřiště, 1 kolo 150 metrů, každý samosebou může přestat kdykoliv před plhodinovým limitem, na tempu nezáleží). Výsledky (počet kol/čas + umístění 1-9): Martin 24 kol/24.48 min, 4.místo, Pavel K. 33/30min, 1., Pavel L. 22/24.18min, 5., David 7/7.50min, 8., Míra 6/6min 9., Radek 29/30min 3., Robin 30/30min 2., Jirka 13/16.50min 7., Pavel W. 16/17.35min 6.místo. Relax s masáží a se svačinou. 18:00 h po pauze a hygieně večeře (Hovězí v omáčce+knedlík). Po klidu fotbal+házená 2x20 minut, po hygieně a svačinové dorážce přejeme oslavenci Radkovi Skálovi, následuje test z pravidel národní házené v rámci desetiboje (23 otázek, max. počet bodů 26). Výsledky (počet bodů+umístění): Martin 23 bodů, 1.místo, Pavel K. 21, 2.-4., Pavel L. 18, 6., David 13, 9., Míra 15, 8., Radek 21, 2.-4., Robin 21, 2.-4., Jirka 19, 5., Pavel W. 16 bodů, 7.místo. Hygiena a ve 22 h večerka.

5.8.2008 9:03 (jasno, slunečno)

5.den soustředění začal netradičně v tichosti, už je znát menší únava, proto byl před večerním v Tymákově vyhlášen jen volnější trénink + další bod desetiboje (hod do dálky). Prozatimní pořadí v desetiboji po 4 disciplínách: 1. Martin Doubrava, 2. Robin Turo, 3. Pavel Kadlec a Pavel Lapka, dále v tomto pořadí: Radek Skála, Jirka Vaic, David Lisý, Pavel Wolf, Míra Nyč. SOustředění probíhá nad plán výborně, vše lze jen chválit - počasí, ubytování, stravu...super!

Po budíčku v 7:30 h a nevynechatelné rozcvičce a očistné hygieně se jako vždy podávala snídaně. Opětovně jsem se pokusili také úklid pokojů, v 9 h první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. V rámci desetiboje hod daleký (2 kola po dvou pokusech, celkem tedy 4, bere se jen nejlepší, v případě shody pak druhý nejdelší). Výsledky (dálka + umístění 1-9): Martin 16,5m (druhý nejdelší hod 16), 9.místo, Pavel K. 17,6m, 6., Pavel L. 27,5m, 1., David 17m, 8., Míra 23 (22) m, 3., Radek 17 (16) m, 7., Robin 23 (22,5) m, 2., Jirka 18 (17) m, 5., Pavel W. 18,5 (17), 4.místo. Po pauze se svačinou v rámci desetiboje první kolo hodu odrazem o zeď za 2 minuty. V 1. kole zvítězil Jirka, druhé kolo na pořadě po obědě, který je jako vždy ve 12 h (rýžová polévka, Vepřová na kmíně+rýže), 13-14 h polední klid. Odpolední trénink zakončený 2. kolem hodu odrazem a následnou svačinou. Výsledky 6. disciplíny v součtu obou kol (počet hodů + pořadí): Martin 94 hodů, 9.místo, Pavel K. 115, 4., Pavel L. 113, 5., David 104, 7., Míra 115, 3., Radek 95, 8., Robin 125, 2., Jirka 126, 1., Pavel W. 108 hodů, 6.místo.

16 h odjezd směr Tymákov k zápasu se zdejší přípravkou minižáků, 16:45-17:30 h předzápasový rozcvičkový trénink na hřišti v Tymákově. Zápas sehrán ve dvou různých poločasových sestavách: 1. poločas v náš prospěch 6-3 vyhrála sestava: Radek Skála - brankář, Robin Turo (bek), Míra Nyč a Pavel Wolf - obrana, Pavel Lapka (3 góly), Pavel Kadlec (3 góly), Martin Doubrava a Jirka Vaic - útok. I druhý poločas jsme vyhráli a to 7-1, David - brankář, Pavel L, Pavel W., Jirka (bek) - obrana, Robin (3), Míra (1), Pavel K. (1), Radek (1), Martin (1) - útok.

20:00 h po návratu a hygieně večeře (rybí filé+brambory/knedlíky s vajíčkem+rakvičky). 21 h po klidu fotbal. Hygiena a ve 22 h večerka.

6.8.2008 (jasno, slunečno)

Dnešní den byl vyhlášen jako odpočinkový, po budíčku v 7:30 h bylo vyhlášeno volno a v 9 h se šlo přes Příchovice na zámek J.Hlávky do Lužan i s prohlídkou (tato umožněna pouze výjímečně u příležitostí výročí J. Hlávky). 12:20 h oběd (houbová polévka, vepřové na žampionech+knedlík+limo). Po poledním klidu odchod k řece, po příchodu a hygieně všeobecný test a test anglického jazyka. 19:20 h večeře (špagety), 20:30 h fotbal, 21:30 h hra - "kufr". 22 h večerka a první výraznější projevy ponorky :-) .

7.8.2008 (jasno, slunečno, tropico)

Netradičně po budíčku v 7 h, rozcvičce a očistné hygieně se podává snídaně. Následuje úklid pokojů, v 8:45 h (kvůli brzkému sluníčku) první trénink (lehce fyzička + míčovka) s pravidelnými pauzami. Od 10:15 do 10:45 h pauza se svačinou. 11 h 1. a 2. kolo sprintu na 60 m v rámci desetiboje za využití stínu budovy při zdejším hřišti. Běží se ve dvojicích podle dosavadních výsledků desetiboje, počítá se lepší z obou časů. Výsledky (dosažený čas, pořadí): Martin 10.8s, 4.místo, Pavel K. 10.7s, 3., Pavel L. 10.4s, 1., David 12.1s, 6., Míra 10.5s 8., Radek 12.4s 8., Robin 11.6, 5., Jirka 13.8s, 9., Pavel W. 12.2s, 7.místo. 12 h oběd (polévka s praženým pečivem, Kuřecí řízek+brambory), 13-14:30 h polední klid. Odchod k řece, následně nákup v Plusu a Penny a příprava na táborák (od 18:30 h). Hygiena a ve 22 h večerka.

8.8.2008 (polojasno, zataženo, přeháňky)

Klasický, neměnný program, pouze místo druhé dopoledního tréninku využity vnitřní prostory budovy a byly provedeny do desetiboje kliky a lehsedy. Výsledky (počet kliků, pořadí + počet lehsedů za minutu, pořadí): Martin 50 kliků, 1.místo + 26 lehsedů, 6. místo, Pavel K. 25, 3., 37, 2., Pavel L. 30, 2., 36, 3., David 11, 8., 25, 7., Míra 22, 4., 37, 1., Radek 15, 7., 18, 9., Robin 9, 9., 35, 4., Jirka 20, 5., 32, 5., Pavel W. 15 kliků, 6.místo, 22 lehsedů, 8.místo. 12 h oběd (květáková polévka, roštěná+rýže), polední klid. 13:30 h odjezd na prohlídku zámku Kozel, po prohlídce odjezd do Tymákova na druhý zápas.

Ve druhém zápase s Tymákovem vyhrál Most 11-8, ovšem předvedenou hrou spíše potěšili minižáci Tymákova. Opět dvě poločasové sestavy: 1. poločas v náš prospěch 4-3 vyhrála sestava: David - brankář, Pavel L, Pavel W., Jirka (bek) - obrana, Robin (1), Pavel K. (1), Radek (1), Martin (1) - útok, 2. poločas: Míra - brankář, Robin Turo (bek), David/Martin a Pavel W. - obrana, Pavel L. (1), Pavel Kadlec (2), Radek (4) - útok.

Po návratu v 19:30 h večeře (čevabčiči+brambory). 20:30 h poslední disciplína desetiboje, skok z místa. Výsledky (délka + pořadí): Martin 158 cm, 3. místo, Pavel K. 160,5 cm, 2., Pavel L. 148,5 cm, 4., David 105, 9., Míra 124, 7., Radek 138, 5., Robin 178, 1., Jirka 120, 8., Pavel W. 133 cm, 6.místo. Hygiena, soutěž v rozesmívání a ve 22 h večerka.

9.8.2008 (zataženo, přeháňky, odpoledne jasno)

Konečné pořadí desetiboje (v každé disciplíně bylo možno získat nejvíce 9 bodů za 1. místo, logicky nejméně 1 bod za 9. místo):