Rozlosování a výsledky

Podzimní část sezóny 2008/2009

13.9.  Mistrovský turnaj v Louce

Most A - Louka 7:4 (3:3) - Ferenczy 2, Skála 2, Kadlec 3

Most A - Raspenava 8:9 (5:4) - Ferenczy 2, Kadlec 4, Skála 2

Most A - ŽAtec 8:1 (7:0) - Vaic 2, Kadlec 6

Most A - Most B 10:5 (5:2) - Ferenczy 2, Kadlec 5, Skála 2, Vaic 1 - Matola 5

Most B - Žatec 0:11 (0:7)

Most B - Raspenava 1:20 (1:15) - Matola

Most B- Louka 0:8 (0:7)

 Sestava

Most A - B: David Lisý, O: Petr Mikeš, Pavel Wolf, Jirka Vaic, U: Radoslav Skála, Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec, Jan Tajč

Most B - B: Lukáš Jurčo, O: Dan Kalaš, Ľudovít Kozák, Zdeněk Mádle, Antonín Wurdák, U:Jakub Linda, MArtin Šalanský, Michal CHludil, Patrik Matola, Jan Salvétr

Trenéři: Ivan Kneř, Václav Nový, Jan Mikeš

 

27.9. Mistrovský turnaj v Mostě

Louka - Most B   10:2, Žatec - Most A   0:16, Raspenava - Louka   3:10, Most B - Žatec   4:8, Most A - Raspenava   7:7, Žatec - Louka   6:6, Most B - Raspenava 3:21, Louka - Most A   4:8, Raspenava - Žatec   14:2, Most A - Most B   18:2.

Sestava

Most A : brankář - David Lisý, obrana - Péťa Mikeš, obrana/útok - Filip Siman (5 gólů), Jirka Vaic (5 gólů), Honza Tajč (1), Pavel Ferenczy, útok - Pavel Kadlec (23), Martin Doubrava (3) a Radek Skála (Kapitán týmu, 12 gólů)

Most B: brankář - Honza Salvetr, obrana - Zdeněk Mádle (Kapitán týmu), Tonda Wurdák, Jarda Doubrava, obrana/útok - Kuba Linda, Dominik Gajdoš (2 góly), útok - Patrik Matola (11), Michal Chludil, Martin Šalanský

Trenéři: Jan Kneř, Václav Nový, Jan Mikeš

 

11.10. Mistrovský turnaj v Raspenavě

Louka - Most B   10:0, Žatec - Most A   4:8, Raspenava - Louka   14:6, Most B - Žatec   1:10, Most A - Raspenava   11:8, Žatec - Louka   9:1, Most B - Raspenava 2:30, Louka - Most A   1:9, Raspenava - Žatec   10:6, Most A - Most B   19:2.

Sestava

Most A : brankář - David Lisý (Kapitán týmu), obrana - Zdeněk Mádle, obrana/útok - Honza Mertl (9 gólů), Jirka Vaic (8 gólů), Honza Tajč (3), Pavel Ferenczy (2), útok - Pavel Kadlec (25),

Most B: brankář - Honza Salvetr, obrana -  Tonda Wurdák, Dan Kalaš, Verča Lindová, obrana/útok - Kuba Linda (2 góly), útok - Martin Šalanský (3 góly, Kapitán týmu), Martinka Kadlecová

Trenér: Jan Kneř.

 

25.10. Mistrovský turnaj v Hejnicích

Most A  - Louka 8:5 (3:2), Ferenczy 2, Kadlec 4, Mertl 1, Vaic 1

Most A – Raspenava 12:6 (10:2), Skála 2, Kadlec 5, Vaic 4, Mertl 1

Most A – Žatec 14:3 (9:2), Skála 5, Vaic 3, Ferenczy 4, Tajč 1, Kadlec 1

Most A - Most B 24:4 (14:2), Kadlec 11, Mertl 5, Skála 4, Vaic 1, Ferenczy 1, Tajč 1, M. Doubrava 1 - Matola 2, Gajdoš 1, Šalanský 1

Most B – Raspenava 1:12 (0:6), Matola 1

Most B – Louka 4:7 (1:4), Matola 4

Most B – Žatec 3:4 (1:2), Matola 3

Raspenava – Žatec 6:4

Louka – Žatec 6:6

Louka – Raspenava 5:12

Sestava

Most A : brankář - David Lisý, obrana - Pavel Wolf, obrana/útok - Filip Siman, Jirka Vaic (kapitán týmu - 9 gólů), Honza Tajč (2), Pavel Ferenczy (7), Honza Mertl (7), útok - Pavel Kadlec (21), Martin Doubrava (1) a Radek Skála (11 gólů)

Most B: brankář - Honza Salvetr, obrana - Zdeněk Mádle, Tonda Wurdák (Kapitán týmu), Jarda Doubrava, obrana/útok - Kuba Linda, Dominik Gajdoš (1 gól), útok - Patrik Matola (10), Michal Chludil, Martin Šalanský (1)

Trenéři: Ivan Kneř, Václav Nový, Jan Mikeš

 

Jarní část sezóny 2008/2009

sobota 25.4.  Mistrovský turnaj v Mostě :
1.    Most B -   Most A   1 - 16 (0-7) - M.Doubrava 1 gól x Ferenczy 5, Vaic 2, Kadlec 5, Siman 3, Mertl 1
2.    Žatec   -   Louka    1 - 4   (0-2)
3.    Most A -   Louka    12 - 1 (4-1) - Vaic 3, Kadlec 5, Siman 3, Mertl 1
4.    Žatec   -   Most B   8 - 14 (2-7) - Šalanský 2, M.Doubrava 4, Skála 8
5.    Louka   -   Most B 
11 - 5 (6-3) - Šalanský 1, M.Doubrava 2, Skála 2 
6.    Most A -   Žatec
    9 - 1   (3-1) - Ferenczy 1, Vaic 1, Wolf 2, Siman 2, Mertl 3

Družstvo Raspenavy se turnaje nezúčastnilo

Sestava

Most A - B: David Lisý, O/Ú: Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec, Honza Mertl, Filip Siman, Jirka Vaic, Pavel Wolf,

Most B - B: Jan Salvetr, O: Jarda Doubrava, Zdeněk Mádle, Petr Mikeš, Honza Tajč, Ú: Martin Doubrava, Radoslav Skála, Martin Šalanský (kapitán týmu),

Trenéři: Jan Kneř, Václav Nový


sobota 9.5.  Mistrovský turnaj v Hejnicích

1.    Most A – Žatec    16:3    MA: Vaic 12, Skála R. 2, Mertl J. 2.
2.    Most B – Louka    9:7     MB: Kadlec 7, Ferenczy 2.
3.    Žatec – Most B    3:17    MB: Kadlec 7, Marši 5, Ferenczy 2, Tajč 2, Šalanský 1.
4.    Most A – Louka    14:2    MA: Vaic 10, Skála 3, Mertl 1.
5.    Žatec – Louka        3:6   
6.    Most A – Most B    9:6    MA: Vaic 6, Skála 2, Mertl 1. MB: Kadlec 3, Ferenczy 3.

Sestava

Most A - B: David Lisý (kapitán týmu), O: Zdeněk Mádle, O/Ú:  Honza Mertl, Filip Siman, Jirka Vaic, Pavel Wolf, Radoslav Skála,

Most B - B: Jan Salvetr, O: Honza Tajč, Jirka Maršálek, Marek Janovský, Ú: Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec (kapitán týmu), Martin Šalanský,

Trenéři: Jan Kneř, Stanislav Skála

sobota 23.5.  Mistrovský turnaj v Žatci

                                  
1.  Most A -  Žatec  20:6 (12:4) MA: Vaic 8, Skála R. 5, Mertl J. 6, Wolf 1
2.  Louka - Most B   3:7  (3:4)   MB: Kadlec 4, Ferenczy 3.
3.  Žatec – Most B   6:12 (3:5)  MB: Kadlec 7, Ferenczy 1. Šalanský 2, Doubrava 2
4.  Louka – Most A  5:10 (3:6)  MA: Vaic 3, Skála R. 3, Mertl J. 4
5.  Most B – Most A  9:10 (4:4) MB: Kadlec 4, Ferenczy 1. Šalanský 2, Doubrava 2, MA: Vaic 4, Skála R. 3, Mertl J. 3
6.  Žatec – Louka     7:6

Družstvo Raspenavy se turnaje nezúčastnilo!!!

Sestava

Most A - B: Jan Salvetr , O: Zdeněk Mádle, O/Ú:  Honza Mertl (kapitán týmu), Radoslav Skála, Honza Tajč, Jirka Vaic,  Pavel Wolf,

Most B - B: David Lisý , O:  Jaroslav Doubrava, Tomáš Holec, O/Ú: Martin Doubrava (kapitán týmu) Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec , Martin Šalanský,

Trenéři: Jan Kneř,Václav Nový

 

sobota 6.6.  Mistrovský turnaj v Louce

 Most B - Žatec 9:3 (6:1) - Maršálek 5, Doubrava M. 1, Šalanský 3

Most A - Louka 14:4 (7:2) - Kadlec 7, Ferenczy 2, Vaic 3, Mertl 2

Žatec - Louka 10:4

Most B - Louka 2:1 - Maršálek 1, Šalanský 1

Most A - Žatec 11:2 (5:1) - Kadlec 5, Maršálek 2, Vaic 2, Ferenczy 2

Most A x Most B  13:5 (7:2) - Most A: Mertl 4, Ferenczy 1, Vaic 8   Most B: Maršálek 3, Doubrava 2

Družstvo Raspenavy se turnaje nezúčastnilo!!!

Sestava

Most B - B: Radoslav Skála, O: Jaroslav Doubrava, Tomáš Holec, Michal Chludil, Ú:  Martin Doubrava (kapitán týmu), Jirka Maršálek,  Martin Šalanský,

Most A - B: David Lisý , O: Honza Tajč, Pavel Wolf,  O/Ú:  Jirka Vaic (kapitán týmu), Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec, Honza Mertl

Trenéři: Ivan Kneř,Václav Nový