Rozlosování a výsledky

Jarní část sezóny 2008/2009

25.4.2009 Mistrovský turnaj v Litvínově

 

Most - Litvínov 1:11 (0:6) - Petra Vydrová

Most - Louka 2:5 (1:2) - Káťa Bobelová 2

Most - Žatec 8:9 (3:4) - Denisa Nová 4, Káťa Bobelová 3, Kristýna Hlaváčková 1

Most - Raspenava 11:7 (6:2) - Petra Vydrová 4, Martinka Kadlecová 1, Denisa Nová 3, Kristýna Hlaváčková 1, Káťa Bobelová 2

Most - Chomutov 3:10 - Petra Vydrová 1, Káťa Bobelová 2

 

Brána: Martina Techlovská (také obrana), Denisa Nová (také útok - 7 gólů)

Obrana: Iveta Pelčíková (K), Katka Benešová, Nikola Jíchová, Dianka Kalašová, Dáda Králová, Nikola Nováková

Útok: Petra Vydrová (6), Káťa Bobelová (9), Kristýna Hlaváčková (2), Martinka Kadlecová (1), Terezka Kempfová

Tabulka turnaje:

Pořadí

Družstvo 

Skóre

Body 

1. 

Litvínov 

 62:22

10 

2. 

Chomutov 

 47:28

3. 

Žatec

 37:49

2

4. 

Louka 

 24:27

6

5. 

Most

 25:43

2 

6. 

Raspenava

 22:48

 

Turnaj  v Raspenavě 9.5.09

 

Most - Raspenava 10:3 (5:2) - Petra Vydrová 4, Denisa Nová 3, Kristýna Simanová 2, Martinka Kadlecová 1

Most - Chomutov 4:12 (2:8) - Denisa Nová 1, Petra Vydrová 1, Kristýna Hlaváčková 2

Most - Louka 2:5 (2:2) - Denisa Nová 1, Kristýna Hlaváčková 1

Most -Žatec 12:10 (6:5) - Kristýna Hlaváčková 5, Petra Vydrová 4, Kristýna Simanová 2, Denisa Nová 1

Most - Litvínov 5:12 - Petra Vydrová 2, Martinka Kadlecová 2, Kristýna Hlaváčková 1

Pořadí turnaje:

1. Litvínov        9b.

2. Chomutov    8b.

3. Louka         6b.

4. Most           4b.

5. Žatec          2b.

6. Raspenava  0b.

 

Mistrovský turnaj v Louce 23.5.09

 

Most - Raspenava 4:3 (1:2) - Petra Vydrová 2, Kristýna Simanová 2

Most - Litvínov 1:10 (0:7) - Katka Krajňáková

Most - Chomutov 3:12 (2:7) - Petra Vydrová 1, Denisa Nová 1, Kristýna Hlaváčková 1

Most - Louka 2:2 (2:2) - Kristýna Hlaváčková 1, Katka Bobelová 1

Most - Žatec 9:12 (4:7) - Petra Vydrová 2, Kristýna Hlaváčková 5, Denisa Nová 2

 

1. Litvínov      50:15   10b.

2. Chomutov   64:22   8b.

3. Žatec           37:45   6b.

4. Louka         23:37   3b.

5. Most           19:39   3b.

6. Raspenava 15:60   0b. 

 

sobota 6.6.  Mistrovský turnaj v Mostě

 

Most - Louka 7:3 (3:1) - Petra Vydrová 1, Martina Kadlecová 2, Denisa Nová 3, Katka Krajňáková 1

Most - Litvínov 4:6 - Kristýna Hlaváčková 1, Katka Bobelová 3

Most - Raspenava 8:4 (5:3) - Denisa Nová 4, Katka Krajňáková 1, Kristýna Hlaváčková 2, Martinka Kadlecová 1

Most - Žatec 7:13 (3:7) - Denisa Nová 4, Kristýna Hlaváčková 2, Terezka Kempfová 1

Most - Chomutov 1:6 - Martinka Kadelcová 1

Pořadí

Družstvo 

Skóre

Body 

1. 

Litvínov 

 43:27

9

2. 

Chomutov 

 55:32

 8 

3. 

Louka 

31:29

4

4. 

Žatec

 28:46

4

5. 

Most

 27:32

4
 

6. 

Raspenava

 26:44

 1
 

 

Podzimní část sezóny 2008/2009

13.9. Mistrovský turnaj v Žatci

Most - Louka 1:9 (D. Nová)

Most - Chomutov 2:14 (K. Hlaváčková)

Most - Žatec 6:7 (D. Nová 4, K. Hlaváčková 2)

Most - Litvínov 1:23 (P. Vydrová)

Sestava:

Martinka Kadlecová (útok), Klárka Chludilová (útok/obrana), Denča Nová (kapitánka, útok/obrana), Danča Králová (brankářka/obrana), Kristýnka Simanová (útok, obrana), Petra Vydrová (útok, brankářka), Katka Benešová (brankářka, obrana, útok), Ivetka Pelčíková (brankářka), Nikolka Jíchová (obrana), Kristýnka Hlaváčková (útok), Sandra Nachtigalová (útok), Libuška Mrnková (obrana), Verunka Lindová (maskot), Jiří Walter (trenér), Lenka Walterová (as. trenéra/vedoucí), rodiče Libušky, Katky a Sandry

 Tabulka turnaje:

Pořadí

Družstvo 

Skóre 

Body 

1. 

Litvínov 

 57:13

10 

2. 

Chomutov 

 46:23 

3. 

Louka 

 25:17

4. 

Žatec 

 25:37

5. 

Most 

 15:53

2 

6. 

Raspenava 

 0:25

27.9. Litvínov

Most - Litvínov  2:17 (Kristýna Simanová, Petra Vydrová)

Most - Louka    2:14 (Kristýna Simanová 2)

Most - Žatec    2:10 (Terezka Kempfová, Petra Vydrová)

Most - Raspenava  0:14

Most - Chomutov   0:17

Sestava:

Ivetka Pelčíková (brankářka), Kristýnka Simanová (kapitánka), Nikolka Jíchová, Katka Benešová, Danča Králová, Verunka Lindová, Péťa Vydrová, Terezka Kempfová, Sandra Nachtigalová, Dianka Kalašová, Klárka Chludilová, Martinka Kadlecová, Petruška Ferenczyová (maskot), Jiří Walter (trenér), Jan Hulák (as. trenéra), Andrea Giampaoli (as. trenéra), Lenka Walterová (as.trenéra/vedoucí), rodiče Péti, Terezky, Klárky, Nikolky, Sandry a Kačky.

1. 

Litvínov 

 76:15

10 

2. 

Chomutov 

 76:25

3. 

Louka 

  28:29

4. 

Žatec 

  27:49

5. 

Raspenava

 26:49

6. 

Most

 6:72

0

 

11.10. Hejnice

Most - CHomutov 1:12 (Kristýna Hlaváčková)

Most - Litvínov 2:8 (Kristýna Simanová, Sandra Nachtigalová)

Most - Louka 2:7 (Kristýna Simanová, Tereza Kempfová)

Most - Raspenava 1:7 (Denisa Nová)

Most - Žatec 2:11 (Kristýna Simanová, Kristýna Hlaváčková)

Sestava:

Ivetka Pelčíková (brána/obrana), Kristýnka Hlaváčková (kapitánka, útok), Kristýnka Simanová (útok, brána), Sandra Nachtigalová (útok), Petra VYdrová (útok, obrana), Terezka Kempfová (útok), Klárka CHludilová (obrana), Katka Benešová (obrana, útok), Libuška Mrnková (obrana), Denisa Nová (obrana, útok), Dianka Kalašová (obrana), Jiří Walter (trenér), Lenka Walterová (as. trenéra/vedoucí), rodiče Terezky

Pořadí

Družstvo 

Skóre

Body 

1. 

Litvínov 

 41:9

10 

2. 

Chomutov 

 56:22

3. 

Louka 

 21:21

4. 

Raspenava

 27:42

5. 

Žatec

 26:40

6. 

Most

 8:45

25.10. Raspenava

Most - Litvínov 3:10 (Kristýna Hlaváčková)

Most - Louka 0:3

Most - CHomutov 0:15

Most - Žatec 3:3 (Marika Gulášová, Petra Vydrová, Kristýna Hlaváčková)

Most - Raspenava 6:7 (Marika Gulášová 4, Kristýna Hlaváčková 2)

Sestava:

Petra Vydrová (útok/obrana), Terezka Kempfová (útok), Klárka Chludilová (obrana), Martinka Kadlecová (útok), Ivetka Pelčíková (obrana, brána), Katka Benešová (obrana), Kristýna Hlaváčková (útok, kapitánka), Verunka Lindová (obrana), Martina Techlovská (brána, útok), Marika Gulášová (útok), Jiří Walter (trenér), Jan Hulák (as. trenéra), Lenka Walterová (as. trenéra/vedoucí), tatínek Mariky

Pořadí

Družstvo 

Skóre 

Body

 1.

Litvínov 

52:14 

10 

 2.

Chomutov 

75:16 

 3.

Louka 

20:26 

6

 4.

Raspenava 

19:50 

 5.

Most 

12:38 

1

 6.

Žatec 

12:46 

 1