Rozlosování a výsledky

 

Podzimní část sezóny 2008/2009

6.9. Louka - 3. místo

Most - Louka 14:7

Most - Žatec 10:10

Most -Hejnice 7:9

Most -Chomutov 10:6

Most - Raspenava 13:1

 

Sestava a střelci branek :

brankaři - Nový, Nyč

obránci - Dräxler D., Brůna, Klonfar, Holý

útočníci - Richter 23, Dräxler T.12, Junek 11, Mertl 4, Synek 4

 

 

20.9. Hejnice - 2. místo

Most – Žatec                 5: 9    /3:4/

Most - Louka                 11: 6    /6:3/

Most - Hejnice               15:12   /7:6/

Most - Chomutov           14:13 /6:8/

Most - Raspenava          16: 6   /8:2/

 

Sestava a branky :

V brance se střídali - Nyč a Nový

V poli - Dräxler D., Bergmann, Richter /22/, Dräxler T./15/, Mertl /9/, Kopecký /5/, Junek /4/, Synek /4/, Lapka /2/.

 

5.10.Chomutov

Most - Žatec 9:11 /6:6/

Most - Hejnice 13:13 /6:6/

Most - Chomutov 4: 6 /2:4/

Most - Louka 16: 3 /7:3/

Most - Raspenava 13: 3 /8:0/

Sestava a branky : Tomeček, Nyč - Synek, Brůna, Bergmann, Dräxler D. - Richter /24/, Dräxler T. /14/, Kopecký /8/, Mertl /3/, Junek /3/, Lapka /3/,

18.10.Žatec
Most - Žarec 13:9

Most - Chomutov 14:9

Most - Raspenava 12:4

Most - Hejnice 11:10

Most - Louka 9:4

Sestava trenerů: JOSEFA STÝBLA,ANTONÍNA ČAJKY a ING. JANA TŘEŠNÁKA

útok - Gusta Richter /27/, Tomáš Dräxler /9/, Milan Junek /7/, Vítek Mertl /8/, Vítek Kopecký /5/
obrana - Brůna, Martin Synek /2/, Pavel Lapka, David Dräxler, Jindra Bergmann
golmani - Víťa Nový, Míra Nyč, Martin Tomeček /1/


TĚŠÍME SE NA JARO!!!!!

Jarní část sezóny 2008/2009

18.4.09 Žatec

Most - Chomutov 8:9

Most - Hejnice 8:5

Most - Žastec 9:12

Most - Raspenava 14:4

Most - Louka 15:8

 

brankaři - Nový, Nyč

obránci - David Dräxler, Brůna, Tomeček /střídal i v útoku a dal 2 branky/

útočníci - Tomáš Dräxler /16 branek/, Richter /17/, Mertl /14/, Kopecký /5 a střídal i v obraně/

 

2.5. Raspenava

 

1. Raspenava – Hejnice          5:7

2. Louka – Žatec                    2:16

3. Chomutov – Most              7:13

4. Hejnice – Žatec                  9:10

5. Chomutov – Raspenava     8:7

6. Most – Louka                     13:7

7. Hejnice – Chomutov          3:2

8. Žatec – Most                      13:7

9. Raspenava – Louka            9:9

10. Most – Hejnice                 10:10

11. Chomutov – Louka          10:5

12. Žatec – Raspenava           12:6

13. Louka – Hejnice               5:8

14. Raspenava – Most            9:12

15. Žatec – Chomutov           13:8

 

 

Tabulka turnaje:          1. Žatec           64:32   10b.

                                   2. Most           55:46   7b.

                                   3. Hejnice       37:32   7b.

                                   4. Chomutov   35:41   4b.

                                   5. Raspenava 36:48   1b.

                                   6. Louka         28:56   1b.

 

 

sobota 16.5.  Mistrovský turnaj v Mostě

1. Raspenava – Hejnice        9:11
2. Louka – Žatec                  4:16
3. Chomutov – Most           10:10
4. Hejnice – Žatec               9:10
5. Chomutov – Raspenava    5:10
6. Most – Louka                 11:1
7. Hejnice – Chomutov         7:6
8. Žatec – Most                  10:5
9. Raspenava – Louka           6:7
10. Most – Hejnice               7:13
11. Chomutov – Louka          9:9
12. Žatec – Raspenava       15:6
13. Louka – Hejnice             4:10
14. Raspenava – Most         4:11
15. Žatec – Chomutov        10:7

Tabulka turnaje:    1. Žatec    61:31    10b.
                            2. Hejnice    50:36    8b.
                            3. Most    44:38    5b.
                            4. Louka    25:52    4b.
                            5. Raspenava    30:44    3b.
                            6. Chomutov    32:41    2b.

Sestava a branky :

brankař - Tomeček, obránci - Brůna, David Dräxler, Kopecký, Bergmann, útočníci - Richter /18/, Tomáš Dräxler /17/, Mertl /6/, Junek /1/, Nájemník /2/

sobota 30.5.  Mistrovský turnaj v Hejnicích

1. Raspenava – Hejnice        4:8
2. Louka – Žatec                  7:6
3. Chomutov – Most             4:9
4. Hejnice – Žatec                2:9 
5. Chomutov – Raspenava    9:7
6. Most – Louka                  15:6
7. Hejnice – Chomutov         4:4 
8. Žatec – Most                    5:8
9. Raspenava – Louka          7:8
10. Most – Hejnice               5:2    
11. Chomutov – Louka          9:7 
12. Žatec – Raspenava        11:3
13. Louka – Hejnice             6:10 
14. Raspenava – Most          8:14
15. Žatec – Chomutov          10:9             

Starší žáci - závěrečná tabulka OP 2008/09

 X Družstvo  Skore  Body 
 1. Žatec  490:227  72
 2. Most  433:298  58
 3. Hejnice  367:259  54
 4. Chomutov   336:324  33
 5. Louka  241:457  20
 6. Raspenava  206:508  3

        

POHÁR ČR, pořadatel/místo konání: oddíl národní házené TJ DIOSS Nýřany
účastníci: Sokol Bakov nad Jizerou (StČ), Sokol Tymákov (ZČ), Baník Most NH (SČ), TJ Sokol Podhorní Újezd (VČ), Draken Brno (JM), TJ Sokol Rokytnice (SM), TJ DIOSS Nýřany (zástupce pořadatele)
ředitel: Jaromír Kalčík, rozhodčí: Jaromír Kalčík, Zdeněk Nikl a Václav Slavík

--------------------------------------------------------------------------------
Pátek 12.6.2009
1. 8:00 Baník Most NH - Sokol Tymákov 14 : 14 (6 : 11)
2. 9:00 TJ DIOSS Nýřany - Sokol Bakov n/J. 24 : 20 (9 : 12)
3. 10:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Sokol Rokytnice 12 : 16 (6 : 7)
4. 11:00 Draken Brno - Baník Most NH 17 : 8 (9 : 6)
5. 13:00 TJ DIOSS Nýřany - TJ S. Podhorní Újezd 17 : 6 (7 : 3)
6. 14:00 Sokol Bakov n/J. - Sokol Tymákov 16 : 17 (8 : 8)
7. 15:00 TJ Sokol Rokytnice - Draken Brno 12 : 16 (7 : 8)
8. 16:00 Baník Most NH - TJ DIOSS Nýřany 12 : 18 (6 : 11)
9. 17:00 Sokol Tymákov - TJ S. Podhorní Újezd 18 : 18 (7 : 12)
Sobota 13.6.2009
10. 8:00 Sokol Bakov n/J. - TJ Sokol Rokytnice 11 : 15 (5 : 7)
11. 9:00 Sokol Tymákov - Draken Brno 10 : 26 (3 : 14)
12. 10:00 TJ Sokol Rokytnice - TJ DIOSS Nýřany 15 : 12 (9 : 7)
13. 11:00 TJ S. Podhorní Újezd - Baník Most NH 17 : 14 (12 : 9)
14. 13:00 Draken Brno - Sokol Bakov n/J. 23 : 9 (12 : 3)
15. 14:00 Sokol Tymákov - TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 (7 : 9)
16. 15:00 Baník Most NH - TJ Sokol Rokytnice 11 : 12 (6 : 6)
17. 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Bakov n/J. 14 : 21 (9 : 13)
18. 17:00 TJ DIOSS Nýřany - Draken Brno 13 : 32 (9 : 17)
Neděle 14.6.2009
19. 8:00 TJ Sokol Rokytnice - Sokol Tymákov 18 : 18 (8 : 10)
20. 9:00 Sokol Bakov n/J. - Baník Most NH 17 : 16 (9 : 10)
21. 10:00 Draken Brno - TJ S. Podhorní Újezd : (13 : 9)

--------------------------------------------------------------------------------
konečná tabulka: 1. Draken Brno 6 6 0 0 90 : 68 12 b
2. TJ Sokol Rokytnice 6 5 0 1 88 : 80 9 b
3. Sokol Tymákov 6 4 0 2 96 : 108 7 b
4. TJ DIOSS Nýřany 6 3 0 3 100 : 104 6 b
5. Sokol Bakov n/J. 6 2 0 4 85 : 94 4 b
6. TJ S. Podhorní Újezd 6 0 1 5 56 : 88 3 b
7. Baník Most NH 6 0 1 5 75 : 95 1 b