Výsledky 

Jarní část sezóny 2008/2009

18.4. Mistrovský turnaj v Litvínově

Most - Žatec 2:13 (1:5) - Petra Vydrová, Nikola Brunnerová

Most - Raspenava 1:19 (1:12) - Petra Vydrová

Most - Litvínov 1:8 - Petra Vydrová

Most - Louka 0:12 (0:8)

Most - Chomutov 2:11 (0:5) - Petra Vydrová, Katka Krajňáková

 Tabulka turnaje: 

                                    1. Žatec                      64:40   10b.

                                   2. Raspenava              73:40   8b.

                                   3. Litvínov                  39:40   6b.

                                   4. Louka                     50:46   4b.

                                   5. Chomutov              46:43   2b.

                                   6. Most                       6:69     0b.

sobota 2.5.  Mistrovský turnaj v Hejnicích

sobota 16.5.  Mistrovský turnaj v Louce

sobota 30.5.  Mistrovský turnaj v Raspenavě

 

Podzimní část sezóny 2008/2009

6.9. Litvínov - družstvo Mostu se nezúčastnilo pro nedostatek hráček

20.9. Raspenava

Louka - Most        14 - 7   Denisa Jurinová 5  Viktorie Trebulová 2
Litvínov - Most       22 - 10 Denisa Jurinová 2  Viktorie Trebulová 8
Chomutov - Most   20 - 14 Denisa Jurinová 5  Viktorie Trebulová 9
Raspenava - Most  24 - 5  Denisa Jurinová 3  Viktorie Trebulová 2

Most - Žatec         10 - 16  Denisa Jurinová 4  Viktorie Trebulová 6

4.10. Louka

Most   -  Litvínov      2  - 14     Michaela Žabčíková 1 Šárka Černá 1
Žatec  -  Most        15  - 2     Michaela Žabčíková 1 Šárka Černá 1
Raspenava - Most  26  - 1     Michaela Žabčíková 1    
Chomutov  - Most   26 -  2     Šárka Novotná 1 Michaela Žabčíková 1
Louka - Most          20 - 3      Michaela Žabčíková 2  Šárka Černá 1

18.10. Most

Most   -  Litvínov      0 - 16    
Žatec  -  Most         24 - 0    
Raspenava - Most   22 - 3     
 
Chomutov  - Most   17 - 0    
Louka - Most          23 - 6   Ostatní výsledky turnaje v Mostě:
Chomutov x Žatec 14:14, Chomutov x Litvínov 7:7, Chomutov x Louka 10:10, Chomutov x Raspenava 11:18, Raspenava x Louka 12:11, Raspenava x Litvínov 14:2, Raspenava x Žatec 14:20, Louka x Žatec 13:11, Litvínov x Louka 7:8, Žatec x Litvínov 14:10.

 

MISTROVSTVÍ ČR 13.-15.6.2008

13.6.

 

Most - Březno 16:4 (11:1)
Dobruška - Přeštice 16:14 (8:9)
Olbramovice - Pustějov 11:21 (4:9)
Most - Přeštice 11:10 (7:7)
Olbramovice - Březno 18:11 (11:6)
Pustějov - Dobruška 25:13 (12:7)

 

 

 

7.MISTROVSKÝ TURNAJ STARŠÍCH ŽAČEK CELKOVÉ POŘADÍ PO 7.TURNAJI
RASPENAVA 17.5.2008          
                 
1. BANÍK MOST NH 12     1. Baník Most NH 79 BODY VZÁJ UTKÁNÍ
2. SK CHOMUTOV NH 10     2. TJ Hejnice 51 9:5, 9:5
3. JISKRA RASPENAVA 8     3. SK Chomutov NH 47 5:9, 8:6
4. ŠROUBÁRNA ŽATEC 6     4. SK NH Louka 46 5:9, 6:8
5. JISKRA HEJNICE 4     5. TJ.J Raspenava 41  
6. SK NH LOUKA 2     6. Šroubárna Žatec 30  
7. KNH LITVÍNOV 0     7. KNH Litvínov 0