MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v kategorii mladších žáků 19.-21.6.2009

BANÍK MOST NH - Přeborník severočeské oblasti

Domácí tým ve složení Martin Doubrava, Jaroslav Doubrava, Pavel Ferenczy, Pavel Kadlec, David Lisý, Zdeněk Mádle, Jan Mertl, Petr Mikeš, Jan Salvetr, Filip Siman, Radoslav Skála, Martin Šalanský, Jan Tajč, Jiří Vaic, Pavel Wolf, si účast na absolutním vrcholu sezóny vybojoval celkovým prvenstvím v dlouhodobé oblastní soutěži, pod vedením trenérského tria: Ivan Kneř, Jan Kneř, Václav Nový a získal pro mostecké barvy titul Přeborníků severočeské oblasti. V loňské premiérové sezóně obsadili páni kluci v Oblastním přeboru 4. příčku a do nové sezóny nastoupili s cílem nejvyšším. Úspěšnou sezónu předznamenal již zisk titulu Přeborník severočeské oblasti v Zimním halovém poháru a náseldná účast na Finále ZHP v Řevnicích, kde Mostečtí obsadili 5. místo. Mostecké družstvo se může také pochlubit nejlepšími útočníky oblasti - Pavlem Kadlecem (1. místo) a Jirou Vaicem (2. místo).

NH ŘEVNICE - Přeborník středočeksé oblasti

Házená v Řevnicích se hraje 82 let, nejlepší družstvo hraje druhou ligu od  jejího znovuzaložení. Jeden rok se podařilo i postoupit do nejvyšší soutěže,  ale družstvo tam nesetrvalo a hned sestoupilo zpět do 2. ligy .V soutěžích hraje ještě záložní družstvo mužů se střídavými úspěchy a do  soutěží se zapojují i žačky .Posledních pět let se řevnické mládeži daří a pravidelně se pokouší o úspěchy na závěrečných republikových turnajích. Nejlépší umístění zaznamenalo družstvo mladších žáků  v roce 2007 v Brně na Mistrovství ČR, kde obsadilo broznovou příčku. V Zimním halovém poháru, na které se Řevničtí kvalifikovali jako vítězové středočeské oblasti, se družstvo umístilo na 6. místě. Na fotografii zleva: Sedláček Dan (4),  Šnajberk Vojtěch (12), Jandus Lukáš (8), Jandus Pavel (6), Martin Lukáš (B1), Holý Petr (2),  Kraus Vojtěch (10), Edl Filip (K7). Soutěžě se dále zúčastní: Sudenk Adam (9), Huml Marek (3), Petřík Lukáš (5), trenéři - Jandus Petr, Jandusová Štěpánka a vedoucí Holý Petr.

TJ SOKOL OSTOPOVICE - Přeborník jihomoravské oblasti

Ostopovice jsou malá obec v těsné blízkosti Brna. První písemná zmínka o obci je z počátku 13. století. Asi 8 km od Ostopovic je okruh Velké ceny Brna, kde se jezdí koncem srpna MS motocyklů. V roce 1988, družstvo mužů vyhrálo kvalifikaci v Souši u Mostu a postoupilo do I. ligy NH a dosáhlo největšího úspěchu v historii oddílu. Po osmi letech v I. lize, kdy se družstvo pohybovala většinou ve středu tabulky, nastal sestup do II. ligy.

V součastné době družstvo mužů hraje II. ligu, kde se v letošní sezóně umístilo na předposledním místě skupiny „B“. Dále v oddílu působí družstva ml. žáků, st. žáků a dorostenců hrajících oblastní přebor. Ml. žáci se letos v OP umístili na 1. místě, st. žáci a dorostenci na 4. místě.

Na fotografii: vzadu zleva: P. Pazourek (trenér), D. Rejda, J. Sojka, M. Krejčík, D. Krajger, T. Krejčík, M. Padrnos, P. Polcar (trenér). Uprostřed zleva: M. Střelec, O. Gloza, D. Tuška, K. Lebeda, J. Polcar, M. Kraus. Vpředu: J. Fanta, K. Horák

SK STUDÉNKA - Přeborník severomoravské oblasti

Družstvo mladších žáků SK Studénka nastupovalo k utkáním v této sestavě: Liška Ondřej (B) ,Dolenský Šimon (O) ,Mojžíš Ondřej (O),Falhar Jakub (B), Burček Jiří (O), Šebík Martin (O), Pospíšil Jaroslav (Ú), Falhar Jan (Ú), Falhar Aleš (Ú), Hrbáček Tomáš (Ú), Schiller Martin (Ú), Brož Dominik (Ú), Krupa Kamil (Ú), trenéři – Milan Mojžíš, Milan Stiller. V průběhu zimní přípravy se družstvo kvlalifikovalo na Finále ZHP v Řevnicích, kde obsadilo 2. místo.

TJ VŘESKOVICE - Přeborník západočeské oblasti

Účast na mistrovství ČR si tým vybojoval vítězstvím v západočeské oblasti.Na zimním halovém poháru v Řevnicích vybojoval 4.místo. Foto:

Stojící zleva: trénér Jan Míka, Matěj Míka, Milan Rada, Milan Voráček, vedoucí družstva Josef Míka. Sedící zleva: Jan Míka, Václav Hulec, Miroslav Bešta, Josef Míka, David Voráček, Filip Hájek . Ležící: Lukáš Kulhánek, Jan Krs.