Rozlosování a výsledky 2010/2011

Přihlášená družstva: Most, Litvínov, Louka, Žatec, Chomutov

Hrací systém: turnajově, každý s každým, 2 x 20 minut (přestávka 5 minut)

11.9. Louka

9:20 Chomutov - Most 3:12 (Terka Kempfová 5, Marťa kadlecová 5, Adélka Borlová 1, Kačka Benešová 1)

11:50 Most - Žatec 19:5 (Terezka Kempfová 5, Adélka Borlová 4, Kačka Benešová 4, Martinka Kadlecová 6)

14:20 Litvínov - Most 9:3 (Marťa Kadlecová 2, Kempfová Terka 1)

16:00 Most - Louka 13:8 (Terka Kempfová 5, Kadlecová Marťa 3, Svobodová Tereza 2, Borlová Adéla 2)

Sestava:

Eliška Volenová (B), Káťa Benešová (O/Ú 5), Tereza Svobodová (O/Ú 2), Kája Humlová (O/Ú), Terezka KAssalová (O), Adélka Borlová (Ú 7), Terka Kempfová (Ú 16), Marťa Kadlecová (Ú 16), Jiří Walter (T), Pavel Záhumenský (T/V)

Tabulka po 1. turnaji

    Z V R P Skóre Body
1. Litvínov 4 4 0 0 52:14 8
2. Most 4 3 0 1 47:25 6
3. Žatec 4 2 0 2 25:44 4
4. Chomutov 4 1 0 3 28:42 2
5. Louka 4 0 0 4 21:48 0

25.9. Chomutov

Most - Louka 15:4 (9:0) - Simanová Kiki 3, Kadlecová Marťa 4, Kempfová Terka 2, Horáková Anežka 3, Humlová Kája 1, Vlková Monika 1

Most - Chomutov 14:6 (8:1) - Simanová Kiki 6, Kadlecová Marťa 1, Kempfová Terka 5, Horáková Anežka 1, Vlková Monika 1

Most - Žatec 19:7 (13:2) - Simanová Kiki 4, Horáková Anežka 2, Kadlecová Marťa 5, Kempfová Terka 4, Vlková Monika 2, Nováková Nikča 2

Most - Litvínov 12:6 (7:4) - Simanová Kiki 8, Kempfová Terka 3, Kadlecová Marťa 1

Sestava:

Volenová Eliška (B), Svobodová Terka (O/Ú), Kassalová Terka (O), Nováková Nikča (K, O/Ú 2), Humlová Kája (O/Ú 1), Benešová Káťa (O), Natálka (O), Simanová Kiki (Ú 18), Kadlecová Marťa (Ú 7/O), Kempfová Terka (Ú 12/O), Horáková Anežka (Ú 3/O), Vlková Monika (Ú 3), Borlová Adélka (Ú), Walter Jiří (T), Záhumenský Pavel (T/V)

8.10. Litvínov

Chomutov - Most 7:18 (2:7) - Horáková Anežka 5, Kempfová Terka 3, Svobodová Terka 3, Borlová Adélka 3, Simanová Kiki 2, Kadlecová Marťa 2

Most - Žatec 19:2 (13:1) - Simanová Kiki 7, Kadlecová Marťa 4, Kempfová Terka 2, Horáková Anežka 2, Benešová Káťa 2, Svobodová Terka 1, Nováková Nikča 1

Litvínov - Most 10:7 (5:4) - Simanová Kiki 6, Kempfová Terka 1

Most - Louka 14:1 (6:0) - Simanová Kiki 3, Benešová Káťa 3, Horáková Anežka 3, Kempfová Terka 2, Kadlecová Marťa 1, Borlová Adélka 1, Nováková Nikča 1

Sestava:

Volenová Eliška (B/Ú), Svobodová Terka (O/Ú 4), Kassalová Terka (O), Nováková Nikča (O/Ú 2), Benešová Káťa (K O/Ú 5), Natálka (O), Simanová Kiki (Ú 18/O/B), Kadlecová Marťa (Ú 7), Kempfová Terka (Ú 8/O), Horáková Anežka (Ú 8/O), Borlová Adélka (Ú 4/O), Walter Jiří (T), Záhumenský Pavel (T/V)

23.10. Litvínov

Most - Žatec 16:5 (8:1) - Horáková Anežka 9, Kadlecová Marťa 4, Kempfová Terka 3

Most - Litvínov 7:5 (5:4) - HOráková Anežka 4, Kempfová Terka 2, Kadlecová Marťa 1

Most - Louka 12:1 (7:0) - Benešová Káťa 4, Kadlecová Marťa 3, Horáková Anežka 3, Kempfová Terka 1, Nováková Nikča 1

Mot - Chomutov 7:4 (3:1) - Kadlecová Marťa 3, HOráková Anežka 2, Kempfová Terka 1, Simanová Kiki 1

Sestava:

Vlková Monika (B/Ú/O), Simanová Kiki (B/Ú 1), Svobodová Tereza (O/Ú), Kassalová Tereza (O), Benešová Káťa (O/Ú 4), Arandělovičová Natálka (O), HOráková Anežka (Ú 18), Kadlecová Marťa (Ú 10), Kempfová Terka (Ú 7), Borlová Adélka (Ú, K), Walter Jiří (T), Walterová Lenka (V)

 

16.4. Žatec

Most - Žatec 16:4 (Simanová Kikina 8, Horáková Anežka 7, Svobodová Tereza 1)

Most - Louka 18:0 (Vlková Monika 5, Simanová Kikina 4, Nováková Nikča 4, Kempfová Terka 2, Horáková Anežka 2, Svobodová Terka 1)

Most - Litvínov 14:9 (Simanová Kikina 11, Horáková Anežka 3)

Most - Chomutov 18:10 (Simanová Kikina 8, Horáková Anežka 6, Vlková Monika 3, Kempfová Terka 2, Svobodová Terka 1)

Sestava:

Vlková Monika (B, Ú 8), Volenová Eliška (B,O), Nováková Nikča (O,Ú 4), Benešová Káťa(O), Kassalová Terka (O), Svobodová Terka (O, Ú 3), Kempfová Terka (Ú 4, O), Horáková Anežka (Ú 17, O), Simanová Kikina (K, Ú 31, O), Walter Jiří (T), Walterová Lenka (V)

7.5.Most

Most vs. Louka 14:2 (Kadlecová Marťa 3, Nováková Nikča 3, HOráková Anežka 2, BOrlová Adéla 2, Simanový Kiki 1, Kempfová Terka 1, Svobodová Terka 1)

Most vs. Žatec 14:5 (Kadlecová Marťa 5, Simanová Kiki 5, BOrlová Adéla 3, Horáková Anežka 1)

Most vs. Chomutov 16:7(Simanová Kiki 6, Kempfová Terka 3, Horáková Anežka 3, Nováková Nikola 2, Svobodová Terka 1, BOrlová Adéla 1)

Most vs. Litvínov 30:9 (Simanová Kiki 11, Kadlecová Marťa 8, HOráková Anežka 6, Kempfová Tereza 3, Nováková NIkola 2, Borlová Adéla 1)

Sestava:

brankářka - Eliška Volenová (1 gól), obrana - Katka Benešová, Natálka Arandělovičová, Terezka Kassalová, Eva Kunešová, Denisa Jánská, obrana/útok - Nikola Nováková (6 gólů), Kristýna Simanová (23), Terezka Kempfová (7), Terezka Svobodová (2), Anežka Horáková (12), Martina Kadlecová (16), Adélka Borlová (7).

21.5. Litvínov

Most - Chomutov 16:12 (Kadlecová 6, Simanová 6, Kempfová 2, HOráková 2)

Most - ŽAtec 15:7 (Kempfová 5, Kadlecová 3, Borlová 3, Vlková 2, HOráková 1, Svobodová 1)

MOst - Louka 13:0 (Kadlecová 4, Horáková 3, Simanová 2, Vlková 1, Svobodová 1, Kempfová 1, BOrlová 1)

Most - Litvínov 19:14 (Simanová 11, Kadlecová 5, Kempfová 2, Borlová 1)

Sestava:

Volenová Eliška (B/Ú/O), Vlková Monika (B/Ú 3/O), Benešová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Kunešová Eva (O), Svobodová Tereza (O/Ú 2), Horáková Anežka (Ú 3/O/B), BOrlová Adéla (Ú 5/O), Kempfová Tereza (Ú 10/O/B), Simanová Kristýna (Ú 19/O), Kadlecová Martina (K, Ú 18/O/B), Walter Jiří (T), Pavel Záhumenský (T), Lenka Walterová (V), Bětuška Walterová

4.6. Most

 

Most - Louka 12:3 (Kadlecová 6, Kempfová 3, Horáková 3)

Most - ŽAtec 14:14 (HOráková 6, Kempfová 5, Kadlecová 3)

Most - Chomutov 10:0 kontumačně

Most - Litvínov 6:14 (Kadlecová 3, Svobodová 2, Vlková 1)

Sestava:

v bráně se vystřídaly - Monika Vlková (1 gól jako útočnice), Eliška Volenová, Eva Kunešová, Natálie Arandělovičová (premiéra v bráně i v útoku)

v obraně i v útoku hrály - výše jmenované a dále kapitánka MArtinka Kadlecová (12 gólů), Anežka Horáková (9), Terezka "Banán" Kempfová (8), Terka Svobodová (2), Denisa Janská, Terezka Kassalová (premiéra v útoku)

realizační tým - Jiří Walter, Pavel Záhumenský, Lenka Walterová & Bětuška

Fanclub - Iveta Pelčíková, Nikča "zlomená ruka" Nováková, Petra "Vydra" Vydrová, Kempfovi, Kadlecovi, Kunešovi, Volenovi, Natálky babička

Zlaté medaile čekají také na Kikinu Simanovou a Káťu Benešovou (t.č. v Řecku) a Adélku Borlovou