Rozlosování a výsledky

Přihlášená družstva: Most, Louka, Litvínov, Žatec, Chomutov, Raspenava

Hrací systém: turnajově každý s každým á 25 minut

15.9. Raspenava - družstvo Chomutova se z turnaje omluvilo

1. utkání 08:30 hod 5 – 2 Louka - Raspenava 15:0

2. utkání 09:00 hod. 4 – 1 Žatec - Most  4:3

3. utkání 09:30 hod. 3 – 5 Litvínov - Louka  2:1

4. utkání 10:00 hod. 2 – 4 Raspenava - Žatec  1:10

5. utkání 10:30 hod. 1 – 3 Most - Litvínov 2:6

6. utkání 11:00 hod. 4 – 5 Žatec - Louka 2:1

7. utkání 11:30 hod. 2 – 3 Raspenava - Litvínov 2:9

8. utkání 12:00 hod. 5 – 1 Louka - Most 4:2

9. utkání 12:30 hod. 3 – 4 Litvínov - Žatec 2:4

10. utkání 13:00 hod. 1 – 2 Most - Raspenava 11:0

 

29.9. Chomutov

Chomutov - Most 3:7

Litvínov - Žatec 1:4

Raspenava - Louka 0:12

Chomutov - Litvínov 2:8

Most - Raspenava 11:2

Žatec - Louka 2:1

CHomutov - Raspenava 13:3

Litvínov - Louka 1:2

Most - Žatec 4:5

Raspenava - Litvínov 1:9

Louka - Most 4:4

Chomutov -Žatec 1:11

Litvínov - Most 5:8

Žatec - Raspenava 18:1

Louka - Chomutov 5:0

 

6.10. Louka

Most - Chomutov 9:6 (Šímová Terka 3, Borlová Adéla 2, Kristlová Verča 2, Linhartová Barča 1, Dvořáková Anička 1)

Most - Raspenava 9:0 (Dvořáková Anička 4, Borlová Adéla 2, Šímová Terka 2, Linhartová Barča 1)

Most - Litvínov 8:8 (Kristlová Verča 7, Šímová Terka 1)

Most - Louka 3:2 (Kristlová Verča 2, Borlová Adéla 1)

Most - Žatec 4:9 (Kristlová Verča 3, Borlová Adéla 1)

 

20.10. Litvínov

Most - Chomutov 7:3 (Linhartová Barča 2, Šímová Terka 2, Dvořáková Anička 1, Borlová Adéla 1, Lešťanová Verča 1)

Most - Litvínov 8:3 (Kristlová Verča 5, Borlová Adéla 2, Šímová Terka 1)

Most - Raspenava 4:1 (Šímová Terka 2, Michalská Cilka 1, Lešťanová Verča 1)

Most - Žatec 9:6 (Kristlová Verča 4, Borlová Adéla 4, Šímová Terka 1)

Most - Louka 7:4 (Kristlová Verča 7)

 

20.4. Žatec

Most - Raspenava 10:0 (Minárová Natka 4. Kristlová Verča 3, Borlová Adéla 2, Linhartová Barča 1)

Most - Chomutov 14:2 (Kristlová Verča 5, Fílová Nikča 4, MInárová Natka 3, Borlová Adéla 2)

Most - Louka 7:0 (Kristlová Verča 3, Minárová Natka 2, Borlová Adéla 2)

Most - Žatec 8:2 (Kristlová Verča 4, Borlová Adéla 3, Minárová Natka 1)

Most - Litvínov 11:1 (Minárová Natka 4. Kristlová 3, Borlová Adéla 2, Linhartová Barča 2)

 

4.5. Most

Most - Louka 7:2 (Kristlová Verča 3, Linhartová Barča 2, BOrlová Adéla 2, Dvořáková Anička 1)

Most - Raspenava 15:2 (Minárová Natka 4, Borlová Adéla 2, Fílová Nikola 2, Vlková Kristýna 2, Michalská Cilka 2, Kristlová Verča 2, Linhartová Barča 1)

Most - ŽAtec 8:3 (Borlová Adéla 4, Kristlová Verča 4)

Most - Chomutov 6:2 (Borlová Adéla 2, Minárová Natka 2, Vlková Kristýna 2)

Most - Litvínov 10:7 (Kristlová Verča 5, Borlová Adéla 2, Minárová Natka 2, Michalská Cilka 1)