Rozlosování a výsledky

Přihlášena jsou tato družstva: Most, Louka, Litvínov, Žatec, Chomutov, Raspenava

Hrací doba je 2x25min, v poločase přestávka 10min, přestávka mezi zápasy 5min

Celkové pořadí OP 2009/2010

1. Most

2. Litvínov

3. Raspenava

4. Žatec

5. Chomutov

6. Louka

 

5.6.10  8. Mistrovský turnaj v Litvínově

Most - Litvínov 15:7 (8:4) - Kiki Simanová 8, Týna Hlaváčková 7

Most - Louka 19:2 (9:1) - Marťa Kadlecová 7, Anežka Horáková 7, Terka Kempfová 6

Sestava:

brána: Eliška Blahová

obrana: Káťa Benešová (K), Iveta Pelčíková, Nikola Nováková, Tereza Svobodová

útok: Kiki Simanová (8), Týna Hlaváčková (7), Anežka Horáková (7), Marťa Kadlecová (7), Terka Kempfová (6), Petra Vydrová

trenéři: Jiří Walter, Pavel Záhumenský, Lenka Walterová

 

 22.5.10 7. Mistrovský turnaj v Mostě

Most - Chomutov 18:4 (8:1) - Týna Hlaváčková 7, Terka Kempfová 5, Kiki Simanová 4, Marťa Kadlecová 1, Petra Vydrová 1

Most - Raspenava 22:7 (10:4) - Kiki Simanová 11, Týna Hlaváčková 5, Marťa Kadlecová 3, Petra Vydrová 2, Terka Kempfová 1

Most - Žatec 23:3 (13:3) - Týna Hlaváčková 8, Kiki Simanová 6, Petra Vydrová 4, Terka Kempfová 3, Káťa Benešová, Adélka Borlová 1

 

1.5.10  6. Mistrovský turnaj v Litvínově

Most - Litvínov 16:14 (9:6) - Týna Hlaváčková 10, Petra Vydrová 3, Marťa Kadlecová 1, Terka Kempfová 1

Most - Louka 14:3 (7:2) - Marťa Kadlecová 4, Terka Kempfová 3, Adélka Borlová 3, Anežka Horáková 2, Iveta Pelčíková 2

Sestava: Eliška Blahová (B/O), Katka Benešová (O,Ú), Iveta Pelčíková (O,Ú 2), Nikola Nováková (O,Ú), Tereza Svobodová (O,Ú), Kája HUmlová (O,Ú), Anežka Horáková (Ú 2, O), Adélka Borlová (Ú), Terka Kempfová (Ú 4,O), Petra Vydrová (Ú 3,B), Marťa Kadlecová (K, Ú 5, O), Týnka Hlaváčková (Ú 10,O)

 

17.4.10 5. Mistrovský turnaj v Raspenavě

Litvínov - Louka 20:0

Raspenava - Most 4:12 (0:5) - Hlaváčková Týna 9, Kadlecová Marťa 2, Kempfová Terka 1

Žatec - Most 9:14 (2:7) - Hlaváčková Týna 6, Kadlecová Marťa 5, Kempfová Terka 3

Most - Chomutov 10:0 kontumačně 

Žatec - Chomutov 10:0 kontumačně

Žatec - Louka 11:0

Louka - CHomutov 10:0 konumačně

 

28.10.09 4. Mistrovský turnaj v Louce

9:35 Most - Litvínov 7:8 (3:2) - Hlaváčková Týna 5, Kadlecová Marťa 1, Vydrová Petra 1

15:00 Louka - Most 16:8 ( 12:4) - Hlaváčková Týna 8, Simanová Kiki 4, Kadlecová Marťa 3, Kempfová Terka 1

 

3.10.09  3. Mistrovský turnaj v Litvínově

9:35 Most - Raspenava 8:12 (2:5)¨- Hlaváčková Týna 7, Kadlecová Martinka 1

11:45 Most - Žatec 12:10 (5:5) - Hlaváčková Týna 7, Simanová Kiki 5

13:55 Most - Chomutov 15:12 (10:5) Simanová Kiki 7, Hlaváčková Týna 5, Kempfová Terezka 2, Vydrová Petra 1

 

26.9.09 2. Mistrovský turnaj v Raspenavě

Louka - Raspenava 2:21

Most - Litvínov 17:15 (6:7) - Hlaváčková K. 10, Kadlecová M. 4, Vydrová P. 2, Simanová K. 1

Louka - ŽAtec 3:9

Žatec - Raspenava  13:14

Louka - Most 6:19 (10:4) - Haváčková K. 6, Simanová K. 5, Kadlecová M. 4, Vydrová 3, Benešová K. 1

Družstvo Chomutova se turnaje nezúčastnilo, všechna utkání prohrálo kontumačně 0:5.

 

12.9.09 1. Mistrovský turnaj v Chomutově

10:40 Most - Raspenava  5:0 kontumačně

12:50 Most - Žatec 20:2 (5:1) - Simanová Kristýna 7, Hlaváčková Kristýna 6, Kadlecová Martina 4, Kempfová Tereza 3

15:00 Chomutov - Most 4:13 (1:4) - Hlaváčková Kristýna 6, Simanová Kristýna 4, Kadlecová Martina 3

Chomutov - ŽAtec 7:9

CHomutov - Louka 9:2

ŽAtec - Litvínov 9:10

Litvínov - Louka 14:0

Tabulka po 1. turnaji (nejsou započínány body a branky z kontumačního vítězství nad Raspenavou)

1. Most             6 bodů    38:6

2. Litvínov         6 bodů    29:9

3. Žatec            2 body    20:37

4. Chomutov     2 body    21:24

5. Raspenava   0 bodů    0:10

5. Louka          0 bodů    2:23

 

 

Most - Litvínov 16:14 (9:6) - Týna Hlaváčková 10, Petra Vydrová 3, Marťa Kadlecová 1, Terka Kempfová 1

Most - Louka 14:3 (7:2) - Marťa Kadlecová 4, Terka Kempfová 3, Adélka Borlová 3, Anežka Horáková 2, Iveta Pelčíková 2

Sestava: Eliška Blahová (B/O), Katka Benešová (O,Ú), Iveta Pelčíková (O,Ú 2), Nikola Nováková (O,Ú), Tereza Svobodová (O,Ú), Kája HUmlová (O,Ú), Anežka Horáková (Ú 2, O), Adélka Borlová (Ú), Terka Kempfová (Ú 4,O), Petra Vydrová (Ú 3,B), Marťa Kadlecová (K, Ú 5, O), Týnka Hlaváčková (Ú 10,O)

 

Most - Raspenava 22:7 (10:4) - Kiki Simanová 11, Týna Hlaváčková 5, Marťa Kadlecová 3, Petra Vydrová 2, Terka Kempfová 1

Most - Žatec 23:3 (13:3) - Týna Hlaváčková 8, Kiki Simanová 6, Petra Vydrová 4, Terka Kempfová 3, Káťa Benešová, Adélka Borlová 1