Zimní halový pohár

Přihlášená družstva: Most, Litvínov, Louka, Žatec, Chomutov

1.kolo - 21.11.09 - Litvínov (hala Koldum)

Most - Chomutov 9:4 (5:0) - Kadlecová Martinka 3, Kempfová Terezka 2, Simanová Kiki 2, Hlaváčková Týnka 1, Horáková Anežka 1

Most - Litvínov 9:11 (5:7) - Simanová Kiki 5, Hlaváčková Týna 4

Most - Louka 8:5 (4:1) - Kadlecová Marťa 4, Hlaváčková Týna 2, Kempfová Terka 1, Benešová Káťa 1

Most - Žatec 13:6 (7:2) - Kadlecová Marťa 5, Hlaváčková Týna 3, Benešová Káťa 2, Kempfová Terezka 2, Simanová Kiki 1

 

2. kolo - 16.1.2010 - Most

Most - Louka 10:4 (7:3) - Simanová Kristýna 4, Vydrová Petra 3, Hlaváčkový Kristýna 3

Most - Chomutov 7:1 (3:1) - Simanová Kristýna 2, Hlaváčková Kristýna 2, Kadlecová Martina 1,Kempfová Tereza 1, Horáková Anežka 1

Most - Litvínov 8:8 (2:1) - Simanová Kristýna 6, Hlaváčková Kristýna 1, Vydrová Petra 1

Most - Žatec 11:3 (6:1) - Kadlecová Martina 4, Hlaváčková Kristýna 3, Vydrová Petra 2, Simanová Kristýna 2

 

    Z V R P S B
1. Litvínov 4 3 1 0 47:13 7
2. Most 4 3 1 0 36:16  7
3. Žatec 4 2 0 1 28:29 4
4. Chomutov 4 1 0 3 13:37 2
5. Louka 4 0 0 4 15:44 0

 

3. kolo - 6.2.2010 - Žatec

Most - Žatec 6:2 (4:0) - Kadlecová Marťa 2, Simanová Kiki 1, Hlaváčková Týna 1, Vydrová Petra 1, Horáková Anežka 1

Most - Litvínov 11:11 (6:9) - Hlaváčková Týna 7, Simanová Kiki 2, Vydrová Petra 1, Kadlecová Marťa 1

Most - Chomutov 12:0 (7:0) - Hlaváčková Týna 4, Simanová Kiki 3, Kempfová Terka 2, Kadlecová Marťa 2, Horáková Anežka 1

Most - Louka 14:5 (4:3) - Kadlecová Marťa 8, Hlaváčková Týna 2, Simanová Kiki 1, Vydrová Petra 1, Kempfová Terka 1, Horáková Anežka 1

 

Celkové pořadí ZHP oblasti

1. Litvínov

2. Most

3. Žatec

4. Chomutov

5. Louka

 

 

Finále ZHP ČR - 13.3. 2010 - Málkov (u Chomutova) - 2. místo

 

Most - Tymákov 5:7 (2:5) - Hlaváčková Týna 4, Vydrová Petra 1

Most - Vracov 6:2 (5:2) - Hlaváčková Týna 4, Simanová Kiki 2

Most - Březno 8:4 (4:2) - Simanová Kiki 6, Hlaváčková Týna 2

Most - Krčín 4:8 (4:5) - Simanová Kiki 3, Hlaváčkový Týna 1

Most - Litvínov 3:2 (2:1) - Hlaváčková Týna 2, Simanová Kiki 1

Most - Studénka 9:7 (4:1) - Simanová Kiki 4, Hlaváčková Týna 3, Vydrová Petra 2

Celkové výsledky:

1. 9:00 Sokol Březno - KNHCH Litvínov 5 : 10 (3 : 4) r. Malý
2. 9:25 Baník Most NH - Sokol Tymákov 5 : 7 (2 : 5) r. Kult
3. 9:50 TJ Sokol Vracov - Sokol Krčín 1 : 5 (1 : 3) r. Smák
4. 10:15 SK Studénka - Sokol Březno 9 : 7 (6 : 3) r. Malý
5. 10:40 Baník Most NH - TJ Sokol Vracov 6 : 2 (5 : 2) r. Kult
6. 11:05 Sokol Tymákov - KNHCH Litvínov 12 : 8 (7 : 5) r. Smák
7. 11:30 Sokol Krčín - SK Studénka 10 : 10 (6 : 4) r. Malý
8. 11:55 Sokol Březno - Baník Most NH 4 : 8 (2 : 4) r. Kult
9. 12:20 KNHCH Litvínov - TJ Sokol Vracov 8 : 2 (5 : 1) r. Smák
10. 12:45 Sokol Tymákov - Sokol Krčín 9 : 7 (5 : 3) r. Malý
11. 13:10 KNHCH Litvínov - SK Studénka 9 : 4 (5 : 1) r. Kult
12. 13:35 Sokol Krčín - Baník Most NH 8 : 4 (5 : 4) r. Smák
13. 14:00 TJ Sokol Vracov - Sokol Březno 5 : 4 (2 : 1) r. Malý
14. 14:25 SK Studénka - Sokol Tymákov 6 : 16 (1 : 8) r. Smák
15. 14:50 KNHCH Litvínov - Baník Most NH 2 : 3 (1 : 2) r. Kult
16. 15:15 Sokol Březno - Sokol Krčín 3 : 10 (2 : 5) r. Smák
17. 15:40 TJ Sokol Vracov - Sokol Tymákov 4 : 9 (1 : 6) r. Malý
18. 16:05 Baník Most NH - SK Studénka 9 : 7 (4 : 1) r. Smák
19. 16:30 Sokol Krčín - KNHCH Litvínov 6 : 9 (5 : 6) r. Kult
20. 16:55 Sokol Tymákov - Sokol Březno 7 : 4 (6 : 3) r. Malý
21. 17:20 SK Studénka - TJ Sokol Vracov 4 : 6 (2 : 3) r. Kult

konečná tabulka: 1. Sokol Tymákov 6 6 0 0 60 : 34 12 b
2. Baník Most NH 6 4 0 2 35 : 30 8 b
3. KNHCH Litvínov 6 4 0 2 46 : 32 8 b
4. Sokol Krčín 6 3 1 2 46 : 36 7 b
5. TJ Sokol Vracov 6 2 0 4 20 : 36 4 b
6. SK Studénka 6 1 1 4 40 : 57 3 b
7. Sokol Březno 6 0 0 6 27 : 49 0 b