2.kolo 2.A ligy: Jiskra Raspenava vs. Baník Most NH

03.09.2018 20:04
V Raspenavě se v sobotu, v rámci 2.ligy, představili i muži "A". Baníkovcům se sice vstup do zápasu moc nevyvedl, když první půli prohráli 8:11, ale po zlepšeném druhém poločasu 10:4 utkání dokázali otočit ve svůj prospěch a připsali si tak dva body.

Sestava Baníku Most NH: Radek Müller, Vítězslav Nový, Ondřej Pátek, Marek Paus, Tomáš Dräxler, Josef Fobl, Josef Venclíček, Michal Nájemník (12 gólů), Martin Šalanský (2), Zdeněk Bíma (4), Patrik Dintspír, Jaroslav Svoboda, trenéři - Radek Müller, Josef Venclíček, Rostislav Pátek.

Jiskra Raspenava: Lukáš Roušar, Jan Málek, Dušan Janáček, Josef Šiso, Roman Pokorný, Josef Málek (3), Václav Hodovník, Lubomír Dörfl (7), Roman Kobera (5), Karel Pilík, Tomáš Borecký, trenéři - Jan Málek, Vladislav Kobera.

V Raspenavě se v sobotu, v rámci 2.ligy, představili i muži "A". Baníkovcům se vstup do zápasu sice moc nevyvedl, když první půli prohrávali 8:11, ale po zlepšeném druhém poločasu 10:4 utkání dokázali otočit ve svůj prospěch.