5. kolo 2. A ligy: Baník Most NH vs. TJ Litohlavy

19.09.2016 20:56

Za deštivého počasí se na hřišti utkal domácí Baník proti Litohlavám. První poločas vyšel lépe baníkovcům, kdy obrana i s Víťou Novým perfektně šlapala a útok dal 9 gólů oproti 5 gólům soupeře. Ve druhém poločase obrana pokračovala v tempu z prvního poločasu, bohužel Most zbrzdila červená karta, kterou dostal Marek Paus, který hrál celý zápas velmi dobře, kdy nepouštěl soupeře ani k brankovišti (20 trestů 7m a dál) a útok Baníku si dokázal vypracovat jen 6 gólů oproti soupeřovo 10. Tudíž konečné skóre bylo 15:15.

Sestava domácích: Brankáři - Vítězslav Nový (18 zákroků/3 zisky míče), Jakub Rybáček, obrana - Marek Paus (1 zisk), Onřej Pátek (2 bloky), Pavel Záhumenský, Tomáš Holec, Petr Mikeš, Slavomír Činoveský, útok - Michal Nájemník (8 gólů), Jan Mertl (3), Zdeněk Bíma (3), Tomáš Dräxler (1), Pavel Benda, Martin Šalanský

Sestava hostů: Trnka Jan, Chodora Zbyněk, Pouza Václav, Počátecký Petr, Čada Aleš, Pelc Josef (10 gólů), Klír Vlastimil (3), Maršík Jiří (2), Menc František

Fotky ze zápasu: vikopecky.rajce.idnes.cz/Litohlavy_18.5._16/