9. kolo 2.A ligy: Baník Most NH vs. TJ Dioss Nýřany B

10.10.2016 12:30

V devátém kole přivítal Most na svém hřišti celek z Nýřan. Celý zápas bylo možné vidět velmi hezkou a vyrovnanou házenou. Tomu odpovídalo i skóre, které bylo také vyrovnané. První poločas skončil 12:11 pro Baník díky proměněnému trestu Honzy Mertla po základním času. Ve druhém poločase se podařilo Baníkovcům držet lehký náskok, který byli schopni držet. Ke konci zápasu se jim podařilo náskok ještě trochu zvýšit a pozitivní skóre si mostečtí dokázali podržet až do konce zápasu, který skončil 22:19.

Sestava Baníku: brankář - Vítězslav Nový (17 zákroků), Jakub Rybáček, obrana - Pavel Záhumenský, Ondřej Pátek (5 bloků), Tomáš Holec, Slavomír Činoveský, Radek Kneř, útok - Michal Nájemník (7 gólů, 3 zisky míče), Jan Mertl (7, 3), Zdeněk Bíma (8 gólů), Tomáš Dräxler, Pavel Benda, Martin Šalanský

Sestava Nýřan: Josef Průcha, Lukáš Netrh, Jakub Šebek, Marek Vurm, Tomáš Tráva, Bohumil Alexa (3 góly), Adam Faifr (5), Marek Thumer (1), Milan Špirk (10)

Fotografie ze zápasu: vikopecky.rajce.idnes.cz/2._liga_Nyrany_9._10._2016/