Dorostenky doma proti Litvínovu

10.10.2018 00:00
V neděli po turnaji žen, sehrály dorostenky na domácím hřišti utkání proti KNH Litvínov. Domácí hráčky, které nastoupily pouze v sedmi, bojovaly o každý míč a se soupeřkami držely první půli krok. Bohužel neproměněné šance soupeř trestal a domácí prohrály 8:13, po poločase 4:5.

Sestava Baníku Most NH: Michaela Jílková, Nikola Fílová, Veronika Lešťanová, Marie Mikulková, Valentýna Zazvonilová, Magdalena Ulmová, Tereza Ulmová, trenéři - Ivan Kneř, Petra Zazvonilová.

V neděli po turnaji žen, sehrály dorostenky na domácím hřišti utkání proti KNH Litvínov. Domácí hráčky, které nastoupily pouze v sedmi, bojovaly o každý míč a se soupeřkami držely první půli krok. Bohužel neproměněné šance soupeř trestal a domácí nakonec prohrály 8:13, po poločase 4:5.