Mladší žačky si podmanily turnaj v Mostě

23.10.2018 20:30
Poslední turnaj podzimní části odehrály mladší žačky na domácí půdě a předvedly výkon za který se rozhodně nemusejí stydět.
V 1. zápase přehrály celek Žatce vysoko 17:2, po poločase 8:2. Soupeř ze Žatce má tým složený ze samých nováčků a teprve se vše učí, tím pádem mají možnost více si zahrát a zdokonalit se i naše nové a méně zkušené hráčky. Poté následoval souboj s celkem Litvínova. Celý zápas se odehrál ve vysokém tempu a velmi bojovném duchu na obou stranách. Vzhledem k vzájemné rivalitě došlo k přitvrzení hry a spoustě hrubých faulů na obou stranách a došlo i na červenou kartu, kterou za opakovaný hrubý faul obdržela naše hráčka. Výkon našich hráček si zaslouží velikánskou pochvalu, nevzdávaly žádný souboj a i když je to tentokrát hodně bolelo, tak bojovaly až do konce o každý balón. V posledním utkání nastoupily proti celku z Raspenavy, se kterým se nám herně moc nedaří a naše děvčata mají problém s překonáváním jejich brankáře, ale nakonec v poslední minutě otočily skóre na svou stranu a velmi těsně porazily i tohoto soupeře.
Za předvedený výkon nejen v tomto turnaji, ale i v celé podzimní části si zaslouží všechna děvčata pochvalu a zcela zaslouženě jim patří 1. místo v tabulce. GRATULUJEME !!!!!!!!