Muži "A" týmu si poradili s Chomutovskými soky

25.09.2011 12:48

Netradiční čas v 08:30 h v tradiční hrací nedělní den hostili na svém hřišti házenkáři Baníku Most NH "A" chomutovský tým. K vidění bylo střetnutí dvou ex-druholigových týmů, které v psledních sezónách začali zapracovávat do svých řad stále více mladých házenkářů. Zápas se od první minuty povedl domácímu brankáři, Radku Mullerovi, který zneškodnil hned v úvodu několik těžkých střel a dal podnět svým útočným kolegům k vytvoření brzkého vedení 5:1. Pohodový výkon Radka Mullera nastartoval tým do správného zápasového tempa, obranná trojice Jezbera-Štupmf-Záhumenský zamkla střed brankoviště, úhly spolehlivě kryl Muller a útoku se dařilo v rychlých protiútocích, tak i v kombinační hře pokračovat v průběhu celého prvního poločasu, který skončil vítzstvím pro mostecké barvy 11:4. Obraz hry se nezměnil ani po změně stran. Branka Radka Mullera zůstala pro chomutovské střelce i nadále začarovaná. Útok vepředu sice již nezopakoval takovou gólovou řadu jako v první půli, nicméně zejména díky vedení nejzkušenějšího hráče aktuálního Baníku Most NH, Pavla Rubáše, zápas dovedl do vítězného konce za stavu 18:10.

K zápasu původně delegovaný rozhodčí Mixtaj ze Žatce nedorazil, pročež se rozhodování utkání ujal rozhodčí Smák z Chomutova, který se obešel v průběhu utkání bez karetního napomínání.

Trenér Václav Kočí připravil do zápasu sestavu: brankáři - Radek Muller, Vít Nový, obrana - Vít Jezbera, Michal Štumpf, Pavel Záhumenský, Adam Bauer, Martin Tomeček, útok - Pavel Rubáš (6 gólů), Petr Tichý (4), Michal Nájemník (3), Jan Kneř (1), Václav Vrzal (2), Tomáš Draxler, Vítek Mertl (2).