Muži "A" týmu si poradili také se žateckou rezervou

09.10.2011 19:11

Po zejména cestovatelsky náročné sobotě se představili muži "A" týmu v Žatci, v utkání s domácím "B" týmem. Zápasu předcházel druholigový duel žateckého "A" týmu, který porazil druholigového nováčka z Klášterce nad Ohří, tudíž žatecký "B" tým nastupoval k zápasu v pohodové náladě. Začátek utkání nebyl v žádném případě podoben prvnímu vzájemnému měření sil obou dnešních soupeřů. Žatečtí mladíci, podporováni tentokrát z obrany nejzkušenějším hráčem Žatce na hřišti, Jaroslavem Bukovským, vzdorovali Baníkovcům, kteří sice měli zápas pod kontrolou, ale první poločas dotáhli pouze k těsnému rozdílu 12:10. Utkání rozhodně nebylo hráno pouze pro pořádek, ale obě obrany kladly řádný odpor kombinacím obou útočných řad, tudíž se nenudil ani rozhodčí utkání, pan Miroslav Smák, který na obou stranách nařídil bezpočet trestných hodů a obě strany měly možnost dokonce pokutového hodu. Druhou část se zlepšily útoky na obou stranách, kdy také navýšily gólový stav až na konečných 27:21. V brance mosteckého "Áčka" se pod vedením trenéra Václav Kočího spolehlivě zabydluje Míra Nyč, který opětovně svému týmu pomohl množstvím těžkých a spolehlivých zákroků. K plynulému průběhu hry přispěl značně styl obou týmů, jejichž hráči tráví minimální čas ve středové třetině a tak kdyby padlo na obou stranách vícero gólů, přítomní aktéři, jakož i diváci utkání, by se nemohli divit.

Sestava Baníku Most NH: brankáři - Míra Nyč, Vítek Nový, obrana - Vít Jezbera, Pavel Záhumenský, Martin Tomeček, Václav Nový, Pavel Miškovský, útok - Josef Venclíček (7 gólů), Petr Tichý (2), Michal Nájemník (7), Václav Vrzal (4), Jan Kneř (7).