Muži "A" týmu ukončili remizou 21:21 s KNH Chomutov domácí část Oblastního přeboru

26.05.2012 15:52

Muži mosteckého "Áčka" již v 09 h v sobotu 26.5.2012 rozehráli na svém hřišti zápas proti sousedům z KNH Chomutov. Baníkovci mají nakročeno k vítězství v Oblastním přeboru a návratu do druholigové společnosti. V sobotním duelu však tahali házenkáři Baníku Most NH za kratší konec a v poločasu odcházeli do přestávky za nepříznivého stavu 9:10. Ve druhé půli Baník zabral, ale nestačilo to na víc než srovnání stavu na konečných 22:22. V zápase na sebe upozornil po nucené třízápasové odmlce Petr Tichý, který si připsal 10 přesných zásahů, oproti tomu brankář domácích, Aleš Mašek mimo jiné dokázal zlikvidovat dva pokutové hody hostí, za které se devětkrát trefil Jaroslav Příhoda.

Baníkovce čekají v samém závěru sezóny již jen dva duely na nově zrekonstruovaném hřišti SK NH Louka u Litvínova a to zítra 27.5.2012 a 9.6.2012.

Sestava Baníku Most NH: brankáři - Aleš Mašek, Miroslav Nyč, obrana - Vít Jezbera, Milan Škabrada, Michal Štumpf, Adama Bauer, Pavel Záhumenský, útok - Pavel Rubáš (3 góly), Petr Tichý (10), Michal Nájemník (4), Václav Vrzal (5), trenér Václav Kočí.