Muži "B" 18.5.2008

19.05.2008 15:44

Kromě mužstva A Baníku Most NH se tento víkend prezentovali muži Mostecké rezervy a to na domácím hřišti s týmem mužů Klášterce nad Ohří. Klášterecký tým má velký potenciál a evidentně i chuť do házené, vzhledem k čemuž již léta jezdívá v ustálené sestavě, avšak k velkému úspěchu stále ještě chybí zřejmě osobnost, která by tým k absolutoriu nasměrovala. Nejinak tomu bylo i v dosud posledním proběhlém zápase mezi oběma soupeři. Mostecké "Béčko" přežilo (doufejme) svou další klinickou smrt, zejména díky skvělé práci hrajícího vedoucího týmu, Pavla Záhumenského, který pro složení týmu v průběhu celé sezony přemlouvá a přesvědčuje některé házenkáře, což je rozhodně jevem nedůstojným! V nedělním zápase, jehož celý průběh byl poznamenán vytrvalým, silným deštěm, byla k vidění vyrovnaná hra obou celků, v rámci možností. Obávaní "bombarďáci" z Klášterce se ke štěstí domácích vyrovnali hůře s těžce ovladatelným míčem a když už došlo k ohrožení branky, byl zde spolehlivý brankář Aleš Mašek, který předvedl jeden z nejlepších výkonů v letošní sezoně. I přes nepřející počasí se podařilo šikovným útočníkům Mostu předvést několik krásných kombinačních akcí zakončovaných střelou do prázdné branky. Zápas řídil pan Kotík, který po závěrečném hvizdu oznámil výsledek 13:12 ve prospěch Mosteckého týmu.

V následném zápase žen předvedly svou extratřídu hráčky Kláštereckého týmu, které rozdrtily družstvo domácích žen výsledkem 31:9. Hra Mosteckých žen doplácí na nezodpovědný přístup většiny hráček.

Sestava Baník Most NH "B": Aleš Mašek, Emil Kohout, Václav Nový, Václav Ševčík, Pavel Záhumenský, Jan Hulák, Michal Nájemník, Jiří Rozsenkrancz, Tomáš Veverka, Jiří Šváb.

-kne-

Zpět