Muži B: TJ Šroubárna Žatec B – Baník Most NH B

25.05.2008 22:55

Mostecká mužská záloha přijela předvést svou hru do Žatce v poněkud pohublé sestavě než se představila v minulých zápasech. Utkání začalo poněkud později než je běžné, v 17:30. Družstvo Žatce začalo trošku vlažněji a mostečtí hráči si na začátku vypracovali dvoubrankové vedení, které v průběhu utkání rozšiřovali až na tříbrankové. Poločas tedy skončil 7 : 9 pro naše. Mostečtí, zvyklí na jinou hru Žatce, se však nenechali unést poločasovou euforií a pomalu a jistě šli dál celým zápasem a udržovali si žatecké od sebe min. o jednu branku. Klid však mosteckým sebral rozhodčí, který odpískal našemu obránci faul a nařídil šesti metrový hod. Ihned poté také odpískal konec zápasu. Mosteckým, kteří vedli těsně o jednu branku v tu chvíli ztuhla krev žilách. Vydřené body však zachránil skvělým zákrokem náš brankář Aleš Mašek. Zápas tedy skončil 16 : 17 pro Baník Most.

Sestava:   Brankáři:  Aleš Mašek

Obrana: Pavel Záhumenský, Jan Mikeš, Václav Nový, Adam  Bauer

Útok: Jiří Šváb (7 br), Jiří Rozenkranz  (4  br.), Jan Hulák (6  br.)