Muži mosteckého "Áčka" v Raspenavě nezaváhali

08.10.2011 18:54

Trenér Václav Kočí má možnost pracovat s velmi širokým kádrem mužů, což se ukázalo výhodné na dlouhém hracím víkendu, kdy nejprve mířili Mosťáci do vzdálené Raspenavy k dvojzápasu s místním "B" týmem a v neděli je čekala cesta mnohonásobně kratší do místa Mostu zaslíbenému, do Žatce. Přestože v Mostě bylo na oba hrací dny několik omluvenek, bez problémů došlo k zaplnění soupisky Baníku.

V Raspenavě čekala mostecký Baník rezerva druholigistů Jiskry Raspenava, se kterou si již utkal úspěšně i "B" tým Mostu. Svěřenci trenéra Kočího sice nezačali sobotní hrací den úplně ideálně, počasí bylo k házené nepříznivé, přesto se hízenkáři Baníku dostali po prvotním oťukování do zápasu, který nepustili ze své režie a po poločasu 17:9, si připsali další dva body za výhru 23:13.

Také v odpoledním klání mostečtí Baníkovci nešetřili raspenavskou rezervu a již v prvním poločasu dominovali zápasu, který nakonec dovedli do výsledku 15:9. Druhý poločas byl vícero v režii obou defenziv, Mostu se již nevedlo toliko střelecky, jak si příznivci Baníku zvykli při novém trendu rychlých přechodů do protiútoku, přesto výsledek 24:15 házenkářům Baníku patří právem, stejně jako průběžná první pozice v podzimní tabulce OP mužů, kam schází mosteckému "A" týmu sehrát pouze tři utkání.

Sestava Baníku Most NH: brankáři - Muller Radek, Miroslav Nyč, obrana - Vít Jezbera, Michal Štumpf, Pavel Záhumenský, Adam Bauer, Václav Kočí, útok - Josef Venclíček (6 gólů v prvním zápase/9 ve druhém), Petr Tichý (5/0), Michal Nájemník (3/11), Václav Vrzal (9/4). Oba zápasy rozhodoval pan Karel Klas.