Muži prvního týmu Baníku Most NH přivezli povinné body z Louky u Litvínova

27.05.2012 17:20

Poslední dvě utkání v letošním ročníku Oblastního přeboru byla nalosována pro muže Baníku Most NH "A" do Louky u Litvínova a to první bylo na pořadu dne právě v obědovém čase neděle 27.5.2012.

Házenkáři Baníku Most NH zapudili myšlénky na den starý nepříliš přesvědčivý výkon proti Chomutovu a proti Louce se představili v lehčím stylu, kdy od úvodu chyběla k větší spokojenosti Mosťáků lepší koncovka. Tým z Louky je doplňován řadou mladých hráčů, kteří teprve nabírají herní zkušenosti, což se projevilo zejména v pozdějším průběhu zápasu, kdy narůstal náskok hostí. První poločas ukončil rozhodčí zápasu, pan Karel Klas za mírného vedení Baníkovců 13:10. Druhý poločas se začal nevynucenou chybou domácího útoku a jako by tato nepřesnost určila další vývoj zápasu, kdy již házenkáři z Mostu nepřipustili diskuse na téma výsledku, který dotáhli do vítězství 28:19.

Sestava Baníku Most NH: brankář - Miroslav Nyč, obrana - Milan Škabrada, Pavel Záhumenský, Adam Bauer, Vít Jezbera, útok - Petr Tichý, Josef Venclíček, Jan Kneř, Michal Nájemník, Václav Vrzal, trenér - Václav Kočí.