Muži třetí na turnaji ve Stupně

11.08.2014 10:14

Po roce se znovu představili v sobotu 9.8.2014 muži Baníku Most NH na tradičním turnaji ve Stupně, kam zavítali coby obhájci prvenství loňského ročníku. V rámci přípravy sehráli Baníkovci hned na úvod své sezóny těžká utkání s místními celky, které ukázaly dobrou připravenost a hlavně natěšenost na nový ročník. Byť šlo o přátelský turnaj, prakticky v každém utkání to mezi soupeři pořádně jiskřilo. Nakonec v turnaji zvítězili hráči TJ Všenice se 4 body, kteří díky lepšímu skóre odsunuli na druhou pozici domácí TJ Sokol Stupno. Tři body za remizu 14:14 s celkem Litohlav, prohru se Stupnem 9:15 a výhru 7:6 nad Všenicemi stačili Baníku Most NH až na třetí místo. Hráči TJ Litohlavy se s tradičním bodem od Mostu zařadili na konec turnajové tabulky. 

Ve velmi dobrém světle pro Most se ukázal útok Tichý-Nájemník-Vrzal, svým skvělým výkonem v obranné linii příjemně překvapil Pavel Záhumenský, jenž poslední sezóny trávil v brance. Příležitost proti těžkým soupeřům s ligovými zkušenostmi dostali také nadějní mostečtí dorostenci. Doslova revoluční výkon (hodný jaguára) předvedl matador mostecké obranné řady, Vít Jezbera, kterého řádně nažhavil příjezd těžké bojové techniky.

Sestava Baníku Most NH: brankář - Vítězslav Nový, obrana - Vít Jezbera, Marek Paus, Slavomír Činoveský, Pavel Záhumenský, útok - Petr Tichý (góly 2/0/0), Michal Nájemník (6/3/0), Václav Vrzal (5/4/0), Jan Kneř (0/2/6), Zdeněk Bíma (1/0/1), Pavel Benda, trenéři - Pavel Gombár, Rudolf Ibl, Zdeněk Dostál.

Fotky Petry Zlatohlávkové na rajčeti: knerik.rajce.idnes.cz/Banik_Most_NH_turnaj_Stupno_9.8.14/

Zpět