Turnaj mladších žaček v Litvínově

08.10.2018 22:34
K dalšímu turnaji zavítaly mladší žačky do nedalekého Litvínova, kde se v 1. utkání utkaly s domácím Litvínovem. Děvčata zde předvedla bojovný výkon, hlavně v 1. poločase, který i vyhrála 6:5. V druhém poločase díky nedisciplinovanosti a spoustě neproměněných šancích o vedení přišly a daly tak šanci domácím hráčkám, které svou šanci využily a nakonec nás porazily 10:12. V druhém zápase jsme nastoupily proti hráčkám Žatce, zde jsme potvrdily roli favorita a vyhrály jsme 14:3, po poločase 8:1, v tomto zápase dostaly příležitost zahrát si hlavně všechny nové a méně zkušené hráčky. V posledním zápase jsme se hodně nadřely, ale nakonec jsme udolaly soupeřky z Raspenavy 8:5, po poločase 2:2. Doufáme, že prohru s Litvínovem si vezmou děvčata k srdci a zaberou jak v trénincích, tak v dalších zápasech, které si zahrají 20.10.2018 na domácí půdě.

Most vs. Litvínov 10:12 (6:5) - góly: Zazvonilová 3, Uhrová 7;
Most vs. Žatec 14:3 (8:1) - Zajačíková 1, Scheithauerová 2, Zazvonilová 6, Uhrová 5;
Most vs. Raspenava 8:5 (2:2) - Zazvonilová 4, Uhrová 4.

Sestava Baníku Most NH: Hammerová (B), Mančíková (O), Myšičková (O), Fialová (O), Topitzerová (O/Ú), Dadu (O,Ú), Jeřábková (O), Moravcová (Ú), Šimková (O/Ú), Zajačíková (Ú), Zazvonilová (Ú), Scheithauerová (O/Ú), Uhrová (Ú).

Trenérky: Uhrová, Zazvonilová.