Rozlosování a výsledky 2009/2010

Přihlášena jsou tato družstva: Most, Litvínov A, Litvínov B, Louka, Žatec, Chomutov

Hrací doba je 2 x 25 minut, v poločase přestávka 10 minut, přestávka mezi zápasy 5 minut

 

10.4.10  5. Mistrovský turnaj v Litvínově

 

Mouka - Louka 7:2 (4:0) - Káťa Krajňáková 4, Petra Vydrová 2, Martinka Kadlecová 1

Most - Chomutov 7:20 (1:7) - Petra Vydrová 3, Martinka Kadlecová 3, Terezka Kempfová 1

Sestava: Míša HUmlová (B), Káťa Benešová (O), Karen Hlávková (O), Iveta Pelčíková (O). Nikola Nováková (O), Petra Vydrová (K, Ú/5), Káťa Krajňáková (Ú/4), Martinka Kadlecová (Ú/4), Terezka Kempfová (Ú/1), Anežka Horáková (Ú), Nikola Brunnerová (Ú)

 

24.4.10  6. Mistrovský turnaj v Louce

Most - Litvínov "A" 6:18 (3:9) - Týna Hlaváčková 3, Terezka Kempfová 2, Niki Brunnerová 1

Most - Žatec 9:16 (6:10) - Týna Hlaváčková 3, Niki Brunnerová 3, Martinka Kadlecová 2, Terezka Kempfová 1

Most - Litvínov "B" 7:15 (1:10) - Martinka Kadlecová 5, Terezka Kempfová 1, Týna Hlaváčková 1

Sestava: Míša HUmlová (B), Káťa Benešová (O), Karen Hlávková (O), Iveta Pelčíková (O). Nikola Nováková (O), Týna Hlaváčková ( Ú/7), Káťa Krajňáková (Ú, O), Martinka Kadlecová (K,Ú/7), Terezka Kempfová (Ú/4), Anežka Horáková (Ú), Nikola Brunnerová (Ú/4)

15.5.10  7. Mistrovský turnaj v Litvínově

Most - Louka 14:6 (7:3) - Petra Vydrová 4, Týna Hlaváčková 4, Kiki Simanová 3, Niki Brunnerová 2, Terka Kempfová 1

Most - Chomutov 16:24 (6:16) - Kiki Simanová 5, Niki Brunnerová 3, Marťa Kadlecová 3, Káťa Benešová 3, Petra Vydrová 1, Terka Kempfová 1

Sestava:

Eliška Blahová (B hrála pouze proti Louce, K proti Louce), Denisa Nová (B 1. poločas proti Chomutovu/O), Karen Hlávková (B 2. poločas proti Chomutovu/O), Iveta Pelčíková (O), Nikča Nováková (O), Káťa Benešová (K proti Chomutovu, O/Ú 3), Petra Vydrová (Ú, 5), Týna Hlaváčková (Ú, 4 - hrála pouze proti Louce), Kiki Simanová (Ú, 8), Niki Brunnerová (Ú, 5), Marťa Kadlecová (Ú, 3), Terka Kempfová (Ú, 2), Anežka Horáková (Ú), Jiří Walter (trenér), Lenka Walterová (vedoucí)

29.5.10  8. Mistrovský turnaj v Mostě

 

 

Most - Litvínov A 5:16 (0:12) - Benešová Káťa 2, Simanová Kiki 1, Kempfová 1, Pelčíková 1

Most - Žatec 12:16 (5:9) - Vydrová Petra 7, Brunnerová Niki 2, Simanová Kiki 2, Kadlecová Marťa 1

Most - Litvínov B 11:13 (7:3) - Brunnerová Niki 3, Simanová Kiki 3, Vydrová Petra 2, Horáková Anežka 2, Kadlecová Marťa 1

Celkové pořadí OP starších žaček 2009/2010:

1. Litvínov A

2. Žatec

3. Chomutov

4. Litvínov B

5. Most

6. Louka

 

5.9.09 1. Mistrovský turnaj v Litvínově

8:30 Litvínov A - Litvínov B 15:5

9:35 Most - Louka 8:4 (5:4)  - Brunnerová Niki 7, Hlaváčková Týna 1

10:40 Žatec - Chomutov 16:15

11:45 Litvínov B - Louka 8:8

12:50 Žatec - Litvínov A 18:22

13:55 CHomutov - Most 20:5 (6:2) - Hlaváčková Týna 4, Krajňáková Káťa 1

15:00 Žatec - Litvínov B 15:7

16:05 Litvínov A - Most 18:11 (8:2) - Brunnerová Niki 7, Krajňáková Káťa 2, Hlaváčková Týna 2

19.9.09 2. Mistrovský turnaj v Chomutově

9:35 Žatec - Most 22:3 (2:10) - Hlaváčková Týna 2, Brunnerová Niki 1

12:50 Most - Litvínov B 12:15 (4:10) - Brunnerová Niki 5, Nová Denisa 4, Hlaváčková Týna 3

10.10.09 3. Mistrovský turnaj v Žatci

8:30 Louka - Most 7:11 (3:5) - Brunnerová Niki 6, Hlaváčková Týna 4, Nová Denisa 1

12:50 CHomutov - Most 21:5 (10:3) - Brunnerová Niki 5

15:00 Litvínov A - Most 17:1 (9:1) - Brunnerová Niki 1

24.10. 4. Mistrovský turnaj v Chomutově

9:35 Žatec - Most 11:4 (5:1) - Hlaváčková Týna 2, Simanová Kiki 1, Kadlecová Martinka 1

12:50 Most - Litvínov B 12:14 (3:9) - Hlaváčková Týna 7, Brunnerová NIki 3, Simanová Kiki 2