Rozlosování a výsledky 2009/2010

Přihlášena jsou tato družstva: Louka, Raspenava, Žatec, Chomutov, Hejnice, Most

5.9.2009 - pořadatel - Jiskra Raspenava - 1. turnaj

Žatec - Most  15 - 6   za Most po 1 gólu R.Skála, P.Kadlec, H.Mertl, 3 góly P.Ferenczy             

 

Hejnice - Louka     6-14

Raspenava - Most 13-11    za Most 5 gólů R.Skála, 4 P.Kadlec, 2 góly P.Ferenczy

Louka - Žatec      12-24

Raspenava - Hejnice  13-8

Most - Louka  12-16   za Most po 1 gólu H.Mertl, P.Ferenczy, 6 R.Skála, 4 P.Kadlec,

Hejnice - Žatec 8-15

Louka - Raspenava 17-14

Most - Hejnice  7-10   za Most po 1 gólu R.Skála, P.Ferenczy, H.Mertl, po 2 gólech R.Turo a P.Kadlec.

Žatec - Raspenava  22-15

19.9.2009 - pořadatel - SK NH Louka - 2. turnaj

 1. Louka – Žatec    9:21    
2. Raspenava – Most    20:11    za  Most: Turo 4, Maršálek 3, Kadlec 2, Skála 1, Ferenczy P. 1.
3. Louka – Most    14:7   
za  Most: Kadlec 3, Vaic 2, Doubrava M. 1, Ferenczy P. 1.
4. Žatec – Raspenava    20:12
5. Louka – Raspenava 20:21   
6. Most – Žatec    7:18   
za  Most: Kadlec 2, Ferenczy P. 2, Maršálek 1, Skála 1, Vaic 1.
               
Tabulka turnaje:     1. Žatec    64:28    8b.
                            2. Raspenava    58.51    6b.
                            3. Louka    48:49    4b.
                            4. Most    30:52    2b.
                            5. Hejnice    0:20    0b

Družstvo Hejnic se k turnaji nedostavilo. Jeho utkání se kontumují v jeho neprospěch 0:5.

10.10.2009 - pořadatel - Jiskra Hejnice - 3. turnaj

Žatec - Most  14 - 10   za Most 1 gól R.Turo, 4 góly R.Skála, 3 góly P.Kadlec, 2 góly H.Mertl,

Hejnice - Louka 5-14         Žatec - Raspenava 13:11

Raspenava - Most 12-9    za Most 3g. H.Mertl, po 1g. P.Kadlec, R.Turo, J.Maršálek, P.Ferenczy, F.Siman, R.Skála

Louka - Žatec      9-15       Raspenava - Hejnice  11-3

Most - Louka  3-11   za Most po 1 gólu J.Maršálek, P.Ferenczy, P.Kadlec

Hejnice - Žatec 2-11         Louka - Raspenava 15-10

Most - Hejnice  6-2   za Most po 1 gólu J.Vaic a J.Maršálek, po 2 gólech R.Turo a P.Kadlec.

 

24.10.2009 - pořadatel - SK NH Louka - 4. turnaj

 1. Louka – Žatec    17:16    
2. Hejnice – Most    8:7     za  Most: Turo 1, Kadlec 1, Skála 3, Ferenczy P. 2.
3. Louka – Most    16:10  
za  Most: Kadlec 3, Vaic 1, Mertl 1, Ferenczy P. 1, Skála 2, Turo 2.
4. Žatec – Hejnice 12:11
5. Louka – Hejnice 20:14   
6. Most – Žatec    12:13   
za  Most: Kadlec 3, Ferenczy P. 2, Mertl 3, Skála 4.

Tabulka turnaje:  1. SK NH Louka          8b   58:40

                         2. Šroubárna Žatec      6b   46:40

                         3. Jiskra Hejnice          4b   38:39

                         4. Baník Most NH        2b   34:37

                         5. Jiskra Raspenava     0b    0:20


 10.4.10 Mistrovský turnaj Žatec

Baník Most  NH    -  Šroubárna Žatec       6:9

SKNH Louka         -  Jiskra Raspenava    19:12

Šroubárna Žatec     -  Jiskra Raspenava    19:11

SKNH Louka         -  Baník Most NH       17:9

Jiskra Raspenava   -  Baník Most NH      13:16

Šroubárna Žatec      -  SKNH Louka         19:14  

 

24.4.2010 Mistrovský turnaj Most

Šroubárna Žatec    -  Baník Most NH              15:7

SKNH Louka        -  Jiskra Raspenava           23:20

Baník Most NH    -  Jiskra Raspenava           16:9

SKNH Louka        -  Šroubárna Žatec              6:21

Jiskra Raspenava -  Šroubárna Žatec              12:21

Baník Most NH     -  SKNH Louka                  22:9

 

15.5.2010 Mistrovský turnaj Raspenava

Baník Most NH  -  Jiskra Raspenava           9:11

Šroubárna Žatec  -  SK NH Louka                21:10

Jiskra Raspenava - SK NH Louka                17:16

Šroubárna Žatec   -  Baník Most NH             13:13

SK NH Louka      -    Baník Most NH       10:13

Jiskra Raspenava - Šroubárna Žatec            12:17

 

29.5.2010 Mistrovský turnaj Žatec

 Baník Most NH     -   Šroubárna  Žatec            8:10

Jiskra Raspenava  -   SKNH Louka                 17:17

Šroubárna Žatec      -  Jiskra Raspenava          22:13

Baník Most NH       -  SKNH Louka                 13:8

Jiskra Raspenava    -  Baník Most NH             10:4

SKNH Louka           -  Šroubárna Žatec            25:16