Rozlosování a výsledky 2010/2011

Přihlášená družstva: Most, Litvínov A, Litvínov B, Louka, Žatec, Chomutov, Raspenava

Hrací systém: stejný jako v loňském roce, 2 x 20 minut (přestávka 5 minut)

4.9. Žatec

Most - Žatec 15:7 (9:2) - Hlaváčková Týna 8, Vydrová Petra 4, Kempfová Terka 3

Most - Raspenava 8:8 (5:5) - Kempfová Terka 3, Hlaváčková Týna 3, Vydrová Petra 2

Most - CHomutov 11:13 (4:9) - Benešová Káťa 6, Kempfová Terka 2, Vydrová Petra 1, Hlaváčková Týna 1, Nová Denisa 1

Sestava:

Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (K/O), Svobodová Tereza (O), Volenová Eliška (O), Krajňáková Katka (O/Ú), Nová Denisa (O/Ú 1), Benešová Káťa (O/Ú 6), Vydrová Petra (Ú 7), Kempfová Terka (Ú 8), Hlaváčková Týna (Ú 12), Walter Jiří (T), Záhumenský Pavel (AT), Walterová Lenka (V)

18.9. Raspenava

10:10 Most - Litvínov A 11:11 (3:5) - Kiki  Simanová 6, Káťa Benešová 4, Anežka Horáková 1, Marťa Kadlecová 1

13:30 Litvínov B - Most 14:5 (5:3) - Kiki Simanová 3, Anežka Horáková 2

16:00 Most - Louka 13:5 (4:2) - Kiki Simanová 7, Káťa Benešová 4, Anežka Horáková 2

Sestava:

Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Nová Denisa (O), Benešová Káťa (O/Ú 8), Nováková Nikča (O), Simanová Kiki (Ú 16),  Kadlecová Marťa (Ú 1), Horáková Anežka (Ú 5), Záhumenský Pavel (T/V)

2.10. Litvínov

Most - Raspenava 12:7 (6:3) - Kiki Simanová 6, Káťa Benešová 4, Terka Kempfová 2

Most - Chomutov 16:14 - Kiki Simanová 12, Terka Kempfová 2, Petra Vydrová 2

Most - Žatec 12:15 (5:7) - Kiki Simanová 8, Terka Kempfová 2, Káťa Benešová 2

 

Sestava:

Eliška Blahová (B), Iveta Pelčíková (O), Nikola Nováková (O), Káťa Benešová (O/Ú 6), Tereza Svobodová (O), Eliška Volenová (O), Denisa Nová (O), Káťa Krajňáková (O), Kiki Simanová (Ú 26), Terka Kempfová (Ú 6), Petra Vydrová (Ú 2), Jiří Walter (T), Pavel Záhumenský (T/V

16.10. Chomutov

Most - Litvínov A 12:12 (6:6) - Terezka Kempfová 3, Petra Vydrová 3, Kiki Simanová 3, Anežka Horáková 1, Kačka Krajňáková 1

Most - Louka 11:5 (6:4) - Kiki Simanová 7, Terezka Kempfová 2, Káťa Benešová 2

Most - Litvínov B 8:15 (4:7) - Terezka Kempfová 4, Petra Vydrová 3, Káťa Benešová 1, vlastní gól 1

Sestava:

Eliška Blahová (B), Iveta Pelčíková (K, O), Nikola Nováková (O), Eliška Volenová (O), Dominika (O), Káťa Benešová (O, Ú 3), Káťa Krajňáková (O/Ú 1), Denisa Nová (O), Kiki Simanová (Ú 10), Terezka Kempfová (Ú 9), Petra Vydrová (Ú 6), Anežka Horáková (Ú 1), Jiří Walter (T/V), Pavel Záhumenský (šofér), Lenka Walterová (fanclub)

 

 

9.4. Litvínov

30.4. Most

14.5. Louka

28.5. Raspenava