Rozlosování a výsledky

Do soutěžního ročníku 2011/2012 jsou přihlášena tato družstva: Most, Louka, Žatec, Litvínov, Chomutov, Raspenava. Hrací doba 2 x 20min, 5 min přestávka.

3.9. Litvínov

8:30 Louka - Litvínov 1:15

9:20 Raspenava - Most 10:11 (7:3) - Hlaváčková Týna 4, Kempfová Terka 4, Kadlecová Marťa 3

10:10 CHomutov - ŽAtec 21:13

11:00 Litvínov - Most 14:4 (9:0) -Kadlecová Marťa 2, Volenová Eliška 2

11:50 Chomutov - Louka 10:7

12:40 Žatec - Raspenava 13:22

13:30 Litvínov - Chomutov 23:13

14:20 Most - Žatec 12:9 (6:5) - Kempfová Terka 4, Volenová Eliška 4, Kadlecová Marťa 4

Sestava:

Eliška Blahová (B) - Iveta Pelčíková (K, O), Dominika Kočendová (O), Denisa Janská (O), Eva Kunešová (O), Kateřina Benešová (O/Ú), Kateřina Krajňáková (O/Ú), Eliška Volenová (O/Ú 7) - Martina Kadlecová (Ú 9), Tereza Kempfová (Ú 8), Kristýna Hlaváčková (Ú 4) - Walter Jiří (T), Tomeček Martin (AT), Walterová Lenka (V)

 

17.9. Raspenava

11:00 Louka - Most 3:10 (1:5) - Simanová Týna 6, Kadlecová Marťa 3, Volenová Eliška 1

13:30 Most - CHomutov 23:22 (11:12) - Simanová Týna 15, Kadlecová Marťa 4, Volenová Eliška 4

Sestava:

Eliška Blahová (B) - Benešová Káťa (O), Pelčíková Iveta (O), Nováková Nikola (O), Vlková Monika (O/Ú), Krajňáková Káťa (O/Ú) - Simanová Týna (K, Ú 21), Kadlecová Marťa (Ú 7), Volenová Eliška (Ú 5), Walter Jiří (T), Walterová Lenka (V)

 

8.10. Most

Most - Litvínov 13:12 (9:6) - Simanová Týna 8, Kadlecová Marťa 5, Most - Louka 10:7 (8:2) - Simanová Týna 3, HOráková Anežka 2, Volenová Eliška 2, Kadlecová Marťa 2, Nováková Niki 1, Most - Raspenava 20:11 (10:7) - Simanová Týna 7, Kadlecová Marťa 6, Krajňáková Káťa 4, Kempfová Terka 2, Horáková Anežka 1

Sestava: Blahová Eliška (B), Tomečková Petra (B) - Pelčíková Iveta (O), Kočendová Dominika (O), Benešová Kateřina (O), Kunešová Eva (O), Janská Denisa (O), Musilová Valérie (O), Bartušková Lenka (O), Nováková NIkola (O/Ú 1gól), Vlková Monika (O/Ú) - Simanová Kristýna (K, Ú 18), Kadlecová Martina (Ú 13), Krajňáková Kateřina (Ú 4), HOráková Anežka (Ú 3), Volenová Eliška (Ú 2), Kempfová Tereza (Ú 2), Walter Jiří (T), Walterová Lenka (V)

 

22.10. Chomutov

11:00 Chomutov - Most 17:17 (7:5)

13:30 Most - Žatec 14:11

 

21.4. Žatec

Most - Žatec 12:11 (3:4) - Simanová Týna 4, Vlková Monika 3, Krajňáková Káťa 2, Horáková Anežka 1, Kempfová Terka 1, Kadlecová Marťa 1

Most - Raspenava 23:18 (11:8)  - Simanová Týna 7, HOráková Anežka 5, Kempfová Terka 5, Kadlecová Martina 3, Krajňáková Káťa 3, Vlková Monika 1

Sestava: Blahová Eliška (B) - Pelčíková Iveta (O), Benešová Káťa (O), Nováková Nikola (O), Nachtigalová Sandra (O), Janská Denisa (O), Kunešová Eva (O), Svobodová Terka (O) - Simanová Týna (Ú 11), Krajňáková Káťa (K, Ú 5), Vlková Monika (Ú 4), HOráková Anežka (Ú 6), Kempfová Terka (Ú 6), Kadlecová Marťa (Ú 4) - KOčendová Dominika (zdravotník) - Walter Jiří (TR), Walterová Lenka (V)