Rozlosování a výsledky

Přihlášená družstva: Most A, Most B, Litvínov, Louka, Žatec, Chomutov, Raspenava

Hrací doba 2x20min

8.9. Chomutov

Most A x Most B 12:17 (4:8) - A: Hlaváčková Kristýna 6, Borlová Adéla 4, Bárková Lucka 2, B: Vlková Monika 9, Kempfová Tereza 5, Volenová Eliška 3

Most B x Raspenava 17:8 (8:4) - Kempfová Tereza 8, VOlenová Eliška 5, Vlková Monika 3, Hlaváčková Týna 1

MOst A x Chomutov 9:20 (3:13) - Vlková Monča 4, Bárková Lucka 4, Kristlová Verča 1

Most B x Litvínov 12:5 (7:2) - Kempfová Terka 6, Vlková Monča 5, Hlaváčková Týna 1

Most A x Žatec 8:7 (4:6) - Bárková Lucka 6, VOlenová Eliška 1, Kristlová Verča 1

Sestava:

brankářky - Blahová Eliška (K), Bartušková Lenka

obránkyně - Svobodová Tereza, Pelčíková Iveta, Benešová Kateřina, Kočendová Dominika, Janská Denisa (K), Kunešová Eva, Nachtigalová Sandra, Dejová Kateřina, Musilová Valerie

útočnice - Kempfová Tereza (19gólů/3zápasy), Vlková Monika (21g/4z), Volenová Eliška (9g/4z), Hlaváčková Týna (8g/3z), Bárková Lucka (12g/3z), Borlová Adéla (4g/3z), Kristlová Verča (2g/3z)

Tabulka po 1.turnaji

 

    Z V R P Skore     B
1 Most B 3 3 0 0 46 : 25 6
2 Raspenava 3 2 0 1 45 : 32 4
3 Litvínov 3 2 0 1 32 : 29 4
4 Chomutov 3 2 0 1 42 : 33 4
5 Žatec 3 1 0 2 27 : 37 2
6 Most A 3 1 0 2 29 : 44 2
7 Louka 3 0 0 3 32 : 42 0

 

22.9. Žatec

Most B - Žatec 11:4 (6:2) - Kempfová TErka 5, Bárková Lucka 1, VOlenová Eliška 2, SImanová Kristýna 1, Horáková Anežka 2

Most B - CHomutov 17:7 (7:1) - Kempfová Tereza 6, Vlková Monika 4, Simanová Kristýna 3, Hlaváčková Kristýna 2, Nováková Nikola 1, HOráková Anežka 1

Most A - Louka 16:4 (8:2) - Kempfová TEreza 5, Simanová Kristýna 5, Hlaváčková Kristýna 3, Kristlová Verča 2

MOst A - Litvínov 18:8 (6:3) - Vlková Monča 6, Simanová Kristýna 6, Volenová Eliška 3, HOráková Anežka 2, Kempfová Tereza 1

Most A - Raspenava 20:5 (8:2) - SImanová Kristýna 7, Kempfová Tereza 5, HOráková Anežka 3, Vlková Monika 2, VOlenová Eliška 2

Most B - Louka 19:7 (12:5) - Simanová Kristýna 5, Hlaváčková Kristýna 3, Bárková Lucka 2, Kepmfová TEreza 2, Vlková Monika 2, HOráková Anežka 3, Volenová Eliška 1, Kristlová Verča 1

Sestava:

Eliška Blahová (B) - Tereza Svobodová (O/B), Iveta Pelčíková (O), Nikola Nováková (K, O 1), Kateřina Benešová (O), Denisa Janská (O), Eva Kunešová (O), Kateřina Dejová (O), Dominika KOčendová (O) - Lucka Bárková (Ú 3), MOnika Vlková (Ú 14, Obr.), Kristýna Simanová (Ú 27, Obr.), Kristýna Hlaváčková (Ú 8), Tereza Kempfová (Ú 24, Obr), Eliška VOlenová (Ú 8), Anežka Horáková (Ú 11, Obr.), Verča Kristlová (Ú 3) - Jiří Walter (T), Lenka WAlterová (V)

13.10. Raspenava

Most B - Louka 16:9 (12:7) - Simanová Týna 6, Vlková Monča 3, Volenová Eliška 3, Bárková Lucka 2, Kristlová Verča 2

Most A - Litvínov 12:10 (7:6) - Simanová Týna 7, Hlaváčková Týna 5

Most B - Litvínov 11:10 (6:4) - Simanová Týna 4, Kempfová Terka 3, Vlková Monča 2, VOlenová Eliška 2

Most A - Chomutov 15:10 (9:6) - Volenová ELiška 5, Kempfová Terka 5, Hlaváčková Týna 4, Bárková Lucka 1

Most B - Žatec 14:7 (11:4) - Simanová Týna 7, Volenová ELiška 3, Kempfová Terka 2. Vlková Monča 1, Nováková Nikča 1

Most A - Louka 11:11 (4:3) předehráno - Borlová Adéla 6, Linhartová Bára 3, Michalská Cilka 1, Dvořáková Anička 1

Sestava Raspenava:

Eliška Blahová (B) - Nikola Nováková (K, O, Ú 1), Kateřina Benešová (O), Denisa Janská (O), Eva Kunešová (O), Kateřina Dejová (O), Dominika KOčendová (O) - Lucka Bárková (Ú 3), MOnika Vlková (Ú 6, Obr.), Kristýna Simanová (Ú 24, Obr.), Kristýna Hlaváčková (Ú 9, Obr.), Tereza Kempfová (Ú 10, Ob.r), Eliška VOlenová (Ú 13, Obr.), Verča Kristlová (Ú 2) - Jiří Walter (T), Lenka WAlterová (V)

Předehrávka:

Lenka Bartušková (B) - Iveta Pelčíková (K, O), Natka Arandělovičová (O), Valča Musilová (O), Sandra Nachtigalová (O), Radka Pošmůrná (O), Hadincová Joska (O) - Adéla Borlová (Ú 6), Barča Ĺinhartová (Ú 3), Cilka Michalská (Ú 1), Anička Dvořáková (Ú 1), Kristýnka Vlková (Ú) - Lenka Walterová (V)

 

27.10. Most

Most A x Most B 7:13 - A: HOráková Anežka 3, Bárková Lucka 2, Kristlová Verča 2, B: Simanová Týna 4, Vlková Monika 3, Gálová Lucie 3, Volenová Eliška 2, Kempfová TErka 1

Most A x Raspenava 18:8 - ???

Most B x Chomutov 19:6 - Gálová Lucka 7, SImanová Kristýna 5, HOráková Anežka 4, Kempfová Tereza 3

Most A x Žatec 7:5 - Bárková Lucka 4, Hlaváčková Týna 2, Kristlová Verča 1

Most B x Raspenava 9:8 - Kempfová Terka 3, VOlenová Eliška 2, Simanová Kristýna 2, Vlková Monika 1, HOráková Anežka 1

Sestava:

Blahová Eliška (B, O), Svobodová Terka (B, O), BArtušková Lenka (O) - Pelčíková Iveta (O), Benešová Káťa (O), Nováková Nikola (O, Ú), Dejová Káťa (O), Kunešová Eva (O), Janská Denisa (O), Kočendová Dominika (O), Musilová Valerie (O), Nachtigalová Sandra (O) - Simanová Kristýna (Ú), Kempfová Tereza (Ú), Volenová Eliška (Ú), HOráková Anežka (Ú, O), VLková Monika (Ú), Gálová Lucka (Ú), Bárková Lucka (Ú), Hlaváčková Kristýna (Ú), Kristlová Verča (Ú), Borlová Adéla (Ú) - Walter Jiří (T), Walterová Lenka (V)

13.4.2013 5.turnaj Most

dohrávky podzimu 2012

SK NH Louka vs. Žatec 12:15 (4:7)

KNH Litvínov vs. SK NH Chomutov 16:5 (7:4)

Baník Most NH A vs. Baník Most NH B 8:14 (4:10) - Most A: Příbrská Nela (B), Kunešová Eva (K, O), Dejová KAteřina (O), Janská Denisa (O), POchobradská Andrea (O), Klírová Veronika (O), Gálová Lucie (Ú 1), Bárková Lucie (Ú 5), Kristlová Veronika (Ú 1), Minárová Natálie (Ú 1) .  Most B: Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Benešová Kateřina (O), Nováková NIkola (K, O, Ú), Svobodová Tereza (O, Ú 2), HOráková Anežka (Ú, O), Kempfová Tereza (Ú 1, O), Simanová Kristýna (Ú 9, O), Vlková MOnika (Ú 2, O), VOlenová Eliška (Ú 2, O)

KNH Litvínov vs. Baník Most NH A 10:16 (6:6) - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), NOváková Nikola ( O), Svobodová Tereza (O), Benešová Kateřina (O), Kunešová Eva (K, O), KOčendová Dominika (O), Simanová Kristýna (Ú 7), Volenová Eliška (Ú 2), Kempfová TEreza (Ú 1), Horáková Tereza (Ú 3), Borlová Adéla (Ú 1), Kristlová Veronika (Ú 2)

SK NH Chomutov vs. SK NH Louka 13:17 (5:8)

KNH Litvínov vs. TJ Šroubárna Žatec 15:11 (7:8)

Baník Most NH A vs. SK NH Chomutov 18:12 (12:9) - Příbrská Nela (B), Kunešová Eva (K, O), Dejová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Pochobradská Andrea (O), KLírová Veronika (O), Skřivanová Sára (O), Gálová Lucie (Ú 4), Vlková Monika (Ú 4), 

Bárková Lucie (Ú 5), Borlová Adéla (Ú 2), Kristlová Veronika (Ú 2), MInárová Natálie (Ú 1)

SK NH Louka vs. Baník Most NH B 1:27 (0:11) - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Nováková NIkola (K, O, Ú 1), Benešová Kateřina (O), Svobodová Tereza (O, Ú 1), Dejová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Skřivanová Sára (O), Simanová Kristýna (Ú 10), HOráková Anežka´(Ú 3), Volenová Eliška (Ú 5), Kempfová Tereza (Ú 2), Vlková Monika (Ú), Bárková Lucie (Ú 3)

SK NH Louka vs. TJ Šroubárna Žatec 12:15 (5:8)

Raspenava - Most B  0:10 kontumačně

Raspenava - Žatec 0:10 kont.

Raspenava - Chomutov 0:10 kont.

27.4.2013 6. turnaj Litvínov

Most B - Litvínov 10:10 (5:5) - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Nováková Nikola (K, O), Janská Denisa (O), Dejová Kateřina (O), Svobodová Tereza (O), Simanová Kristýna (Ú 5), Kempfová Tereza (Ú 2), Horáková Anežka (Ú 3), Bárková Lucie (Ú 4), Minárová Natálie (Ú)

Most A - ŽAtec 15:12 (6:6) - Příbrská Nela (B), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Dejová Kateřina (O), Janskán Denisa (O), Klírová Veronika (O), Pochobradská Andrea (O), Bárková Lucie (Ú 8), Volenová Eliška (Ú 3), Kristlová Veronika (Ú 3), Minárová Natálie (Ú 1)

Raspenava - Most A 5:14 (4:6) - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Nováková Nikola (O), Janská Denisa (O), Dejová Kateřina (O), Svobodová Tereza (O), Simanová Kristýna (Ú 4), Kempfová Tereza (Ú 3), Horáková Anežka (Ú 3), Bárková Lucie (Ú 4), Kristlová Veronika (Ú), Minárová Natálie (Ú)

Most B - Chomutov 10:5 - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Nováková Nikola (K, O, Ú 3), Janská Denisa (O), Dejová Kateřina (O), Svobodová Tereza (O, Ú 1),Klírová Veronika (O), Simanová Kristýna (Ú 3/ Obrana), Kempfová Tereza (Ú 3/Obrana), Horáková Anežka (Ú 1/Obrana), Bárková Lucie (Ú), Volenová Eliška (Ú 2)

Most B - Žatec 11:9 (2:7) - Blahová Eliška (B), Pelčíková Iveta (O), Nováková Nikola (K, O, Ú 3), Janská Denisa (O), Dejová Kateřina (O), Svobodová Tereza (O, Ú 1),Pochobradská Andrea (O), Simanová Kristýna (Ú 4 / Obrana), Kempfová Tereza (Ú 1/Obrana), Horáková Anežka (Ú 2 /Obrana), Bárková Lucie (Ú 1), Volenová Eliška (Ú 2(Obrana)

Most A - Louka 5:0 (Kontumačně za nedovolený start hráčky Mostu v družstvu Louky. Nicméně ve zkráceném utkání 1x25 družstvo Louky zvítězilo) - Dejová Kateřina (B), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Janská Denisa (O), Kunešová Eva (K, O), Klírová Veronika (O), Pochobradská Andrea (O), Bárková Lucie (Ú), Minárová Natálie (Ú), Kristlová Veronika (Ú)

 

11.5.2013 Louka

Most A - Most B 5:11 (3:5) A: Příbrská Nela (B), Minárová Natálie (Ú), Borlová Adéla (Ú 2), Kristlová Veronika (Ú 2), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Dejová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Vlková Monika (Ú), Bárková Lucie (Ú 1), Pochobradská Andrea (O), Klírová Veronika (O). B: Blahová Eliška (B, K), Arandělovičová Natálie (O), Šímová Tereza (O), Lešťanová Veronika (O), Fílová NIkola (O), Pelčíková Iveta (O), Simanová Kristýna (Ú 2), Volenová Eliška (Ú 2), Kempfová Tereza (Ú 4), HOráková Anežka (Ú 3)

Most B - Raspenava 19:13 (10:5) - B: Blahová Eliška (B, K), Arandělovičová Natálie (O), Šímová Tereza (O), Lešťanová Veronika (O), Fílová NIkola (O), Pelčíková Iveta (O), Simanová Kristýna (Ú 10), Volenová Eliška (Ú 4), Kempfová Tereza (Ú 3), HOráková Anežka (Obrana), Vlková Monika (Ú 2)

Most A - Chomutov 15:12 (8:7)  - A: Příbrská Nela (B), Minárová Natálie (Ú), Borlová Adéla (Ú 4), Kristlová Veronika (Ú), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Dejová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Vlková Monika (Ú 2), Bárková Lucie (Ú 9), Pochobradská Andrea (O), Klírová Veronika (O).

Most B - Žatec 18:6 (11:3) - B: Blahová Eliška (B, K), Arandělovičová Natálie (O), Šímová Tereza (O), Lešťanová Veronika (O), Fílová NIkola (O), Pelčíková Iveta (O), Simanová Kristýna (Ú 9), Volenová Eliška (Ú 3), Kempfová Tereza (Ú 3), HOráková Anežka (Ú 3), Vlková Monika (Ú)

Most A - Litvínov 13:11 (10:6) - A: Příbrská Nela (B), Minárová Natálie (Ú), Borlová Adéla (Ú 1), Kristlová Veronika (Ú 1), Kunešová Eva (K, O), Kočendová Dominika (O), Dejová Kateřina (O), Janská Denisa (O), Bárková Lucie (Ú 1), Pelčíková Iveta (O), Simanová Kristýna (Ú 6), Volenová Eliška (Ú 3), Kempfová Tereza (Ú 1), HOráková Anežka (Obrana)