ZHP 2008/2009

1. turnaj v Litvínově
  1. Baník Most NH „A“ 8 bodů, skore: 41:2
  2. Šroubárna Žatec "B" 5 bodů, skore: 11:11 
  3. Baník Most NH „B“  5 bodů, skore: 8:12
  4. Šroubárna Žatec "A" 2 body, skore: 5:14
  5. KNH Litvínov   0 bodů, skore: 2:28
 
   13.50   Litvínov – Most „B“     1:3        Doubrava M. - 2 góly, Wolf - 1                                 
   14.15   Žatec“B“ – Most „A“   1:9        Vaic - 2, Kadlec - 3, Mertl - 4        
   14.40   Žatec“A“ – Litvínov     3:1 
  15.05   Most „B“ – Žatec“B“   1:1         Šalanský - 1
  15.30   Most“A“ -  Žatec“A“   7:0         Vaic - 1, Siman - 3, Kadlec - 1, Mertl - 2
  15.55   Žatec“B“ -  Litvínov     6:0                
  16.20   Most“B“ -  Žatec“A“    3:1        Doubrava M. - 1, Šalanský - 1, Wolf - 1
  16.45   Litvínov-  Most“A“      0:16       Vaic - 7, Siman - 2, Kadlec - 6, Mertl - 1
  17.05   Žatec“A“  -  Žatec“B“  1:3
  17.30   Most“A“ -  Most „B“    9:1        Vaic - 5, Kadlec - 2, Mertl - 2   x   Doubrava M. - 1

 

2. turnaj v Žatci


1. Baník Most NH „A“   8 bodů, skore: 56:8
  2. Šroubárna Žatec "B" 6 bodů, skore: 37:11
  3. Šroubárna Žatec "A" 4 body, skore: 17:20
  4. Baník Most NH „B“ 2 body, skore: 12:33
  5. KNH Litvínov   0 bodů, skore: 16:58


 1.  Litvínov – Žatec B            1 - 14
 2.  Most B - Žatec A             3 - 6    Tajč - 1 gól, Šalanský - 2
 3.  Most A – Litvínov           26 - 2    Vaic - 4, Mertl - 4, Kadlec - 10, Skála - 5, Doubrava - 3
 4.  Žatec B – Most B             9 - 0
 5.  Žatec A  – Most.A           0 - 10   Vaic - 4, Mertl 3, Kadlec - 1, Skála - 2
 6.  Most B - Litvínov             8 - 7     Tajč - 4, Gajdoš - 1, Šalanský - 3
 7.  Žatec B – Most A            5 - 9     Kadlec - 4, Mertl - 3, Skála - 2
 8.  Litvínov  - Žatec A           6 - 10
 9.  Most A – Most B            11 - 1    Vaic - 3, Mertl - 4, Kadlec - 4  x Tajč - 1
10. Žatec A -  Žatec B           1 - 9

 

3. turnaj v Mostě
1. Baník Most NH „A“ 8 bodů, skore: 58:9
  2. Šroubárna Žatec "B" 6 bodů, skore: 25:19 
  3. Baník Most NH „B“  4 body, skore: 32:29
  4. Šroubárna Žatec "A" 2 body, skore: 16:38
  5. KNH Litvínov   0 bodů, skore: 11:46
                                                       

1.  Most B  - Most A   4-12  (1-9)    B - Maršálek: 1, Šalanský: 1, Ferenczy: 1, Wurdák: 1 x A - Mertl: 2, Skála: 4, Kadlec: 3, Vaic: 3.
2.  Žatec A - Žatec B   2-7          
3.  Litvínov - Most B    5-12  (3-7)   Maršálek: 3, Šalanský: 5, Ferenczy: 1, Wurdák: 1, Linda: 2.
4.  Most A  - Žatec A  16-2  (6-0)   Mertl: 2, Kadlec: 5, Vaic: 5, Doubrava: 4.
5.  Žatec B - Litvínov   7-1
6.  Žatec A -  Most B   4-10  (2-7)  Maršálek: 5, Šalanský: 5.
7.  Most A  - Litvínov   19-0  (8-0)  Skála: 5, Kadlec: 7, Vaic: 4, Doubrava: 3.
8.  Most B  - Žatec B   6-8             Maršálek: 4, Ferenczy: 2
9.  Litvínov - Žatec A   5-8
10.  Žatec B - Most A  3-11 (1-8)   Doubrava: 1, Skála: 2, Kadlec: 7, Vaic: 1.                     

Celkové pořadí ZHP Severočeské oblasti
1. Baník Most NH „A“ 24 bodů, skore: 155:19
  2. Šroubárna Žatec "B" 17 bodů, skore: 73:41
  3. Baník Most NH „B“  11 bodů, skore: 52:74
  4. Šroubárna Žatec "A" 8 bodů, skore: 38:72
  5. KNH Litvínov   0 bodů, skore: 29:132

 

Finálový turnaj ZHP ČR v Řevnicích

Sestava Baníku Most NH: David Lisý - brankář/obránce, Radek Skála - brankář/útočník, Zdeněk Mádle, Petr Mikeš, Honza Tajč, Pavel Wolf, Tonda Wurdák - obrana, Pavel Ferenczy (9 gólů), Jirka Vaic (kapitán týmu, 3 góly) - obrana/útok, Martin Doubrava (4), Pavel Kadlec (16 gólů), Martin Šalanský - útok

1. 9:00 TJ Vřeskovice - NH Řevnice 16 : 4 (7 : 2) r. Kratochvíl
2. 9:35 Baník Most NH - Sokol Krčín 4 : 6 (1 : 2) r. Kundrát
3. 10:10 Draken Brno - SK Studénka 9 : 9 (4 : 4) r. Šejtka
4. 10:45 NH Řevnice - Sokol Krčín 0 : 16 (0 : 8) r. Kundrát
5. 11:20 Draken Brno - TJ Vřeskovice 17 : 11 (9 : 6) r. Kratochvíl
6. 11:55 SK Studénka - Baník Most NH 10 : 4 (3 : 0) r. Kundrát
7. 12:30 NH Řevnice - Draken Brno 2 : 16 (1 : 8) r. Šejtka
8. 13:05 Sokol Krčín - SK Studénka 7 : 7 (3 : 3) r. Kratochvíl
9. 13:40 TJ Vřeskovice - Baník Most NH 13 : 8 (9 : 4) r. Kundrát
10. 14:15 SK Studénka - NH Řevnice 17 : 4 (9 : 1) r. Šejtka
11. 14:50 Draken Brno - Baník Most NH 18 : 7 (8 : 2) r. Kratochvíl
12. 15:25 Sokol Krčín - TJ Vřeskovice 8 : 6 (4 : 3) r. Šejtka
13. 16:00 Baník Most NH - NH Řevnice 9 : 7 (2 : 3) r. Šejtka
14. 16:35 TJ Vřeskovice - SK Studénka 10 : 14 (7 : 8) r. Kratochvíl
15. 17:10 Sokol Krčín - Draken Brno 9 : 16 (6 : 7) r. Kundrát

konečná tabulka: 1. Draken Brno 5 4 1 0 76 : 38 9 b
2. SK Studénka 5 3 2 0 57 : 34 8 b
3. Sokol Krčín 5 3 1 1 46 : 33 8 b
4. TJ Vřeskovice 5 2 0 3 56 : 51 4 b
5. Baník Most NH 5 1 0 4 32 : 53 2 b
6. NH Řevnice 5 0 0 5 17 : 74 0 b